Cms اختصاصی بهتر است یا وردپرس؟

زمانی که صحبت از یک پروژه جدید به میان میآید، یکی از مهمترین سوالاتی که تیم ما با آن مواجه میشود این است: طراحی سایت با cms اختصاصی بهتر است یا وردپرس؟ WordPress : وردپرس، پرکاربردترین اپلیکیشن در طبقه بندی طراحی وب سایت است. البته مطالعه و به خاطر سپردن این همه تابع کاری بسیار دشواری است به همین جهت سعی کردیم تا در این آموزش، پرکاربردترین آنها را همراه با مثال بیان کنیم. البته این تابع در ویندوز قابل استفاده نیست. زبان برنامهنویسی R برای مایکروسافت ویندوز و لینوکس/گنو مناسب است.

زبان برنامه نویسی php یکی از زبان های آسان برای یادگیری برنامه نویسی است. پروژه های انجام شده در شرکت شامل طراحی سایت،طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی پورتال، طراحی تحریریه خبری، طراحی اپلیکیشن های موبایل، برنامه نویسی اختصاصی، سئو و بهینه سازی می باشد که برای هر بخش تیم متخصصی ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشند. در طراحی سایت خانه امروز به صورت کاملا اختصاصی کدنویسی انجام گردیده است و با استفاده از طراح گرافیک و رابط کاربری حرفه ای مطابق با سلیقه کارفرما ابتدا از طریق ابزارهای طراحی از جمله فتوشاپ، بنا به درخواست و سلیقه کارفرما ظاهر گرافیکی آن به اتمام رسید و در مرحله بعد در قالب وب پیاده سازی شد.

به عنوان مثال در طراحی سایت بیمه میتوان با قرار دادن اطلاعیه های بروز در مورد بیمه های تکمیلی و بازنشستگی، دامنه مخاطبان را گسترش داد؛ حتی در صورتی که فرد، متقاضی بیمه جدیدی نباشد، ممکن است جهت مرور اطلاعیه ها به وب سایت مراجعه کند؛لازم به ذکر است که باقی ماندن او موجب افزایش رتبه سئو سایت مذکور خواهد شد.

شما میتونید به جای کدگذاری، طراحی و عملکرد وبسایت خودتون رو با دانلود یا خرید قالب های سفارشی انجام بدین. در بعضی موارد اتفاق می افتد که می بایست برنامه نویسی تماما به شکل CMSاختصاصی انجام بشود . مواردی ھمچون ” ” , NULL , FALSE , 0 نیز خالی به حساب می ایند. این نوع داده ها تنها یک مقدار را معین می کنند و آن NULL است. این تابع بررسی میکند که ایا نوع داده ی متغیر عدد اعشاری است یا نه.

این تابع یک ارگومان از نوع رشته,و دو ارگومان اختیاری دریافت میکند که اولین ارگومان اختیاری عدد صحیحی است که تعداد کارکتر قالب بندی شده را مشخص میکند. این سوال پرتکرار، یکی از دغدغه های اساسی برنامه نویسان تازه کار است و اگر انتخاب درستی صورت نگیرد می تواند آینده و مسیر برنامه نویسی را به بیراهه ببرد. اگر ۵۰ سال قبل به شما میگفتیم یک مخزن بزرگ از سورس کد نرمافزارها وجود داشته و هر کسی میتواند آنها را بخواند و حتی تغییر دهد، احتمالا باور نمیکردید.

اما اگر میخواهید از حضور دیجیتالی چند کاناله در راهحلهای دسکتاپ و دستگاههای مختلف تلفن همراه و اینترنت اشیا مطمئن شوید، باید الگوها و طرحبندیهای مختلفی را برای هر نوع دستگاه به صورت دستی و با در نظر گرفتن ساختار کلی سیستم ایجاد کنید. سازندگان Waterbear از زبان Scratch الهام گرفتهاند اما این اپلیکیشن کاملا شبیه آن نیست.

قالب بندی متون با استفاده از تابع زیر میباشد. با استفاده از این تابع می توان به قالب بندی متون ونمایش آنھا برروی خروجی پرداخت. تولید اعداد تصادفی با استفاده از توابع زیر. ضمن اینکه برنامهنویسان و توسعهدهندگان در فرآیند انتشار محتوا دخالتی ندارند و انتشار محتوا میتواند با میل و اراده صاحب کسب و کار به راحتی صورت پذیرد. جالب است که برخی از این سیستم های مدیریت محتوا غیر رایگان هستند و هزینه های گزافی را روی دست مصرف کنندگان می گذارند.