گوگل برای شناسایی و جریمه کردن PBN ها از چه روش هایی استفاده می کند؟

چرا گوگل PBN ها را جریمه می کند؟

سایت شما دارای بک لینک های مشکوکی است که گوگل متوجه آن ها می شود. در اینجا نشانه ها وجود دارد:

مالکیت همه سایت ها و دامنه یکسان است

گوگل همچنین به صاحبان دامنه و میزبان دسترسی دارد. هر گاه چندین سایت به یکدیگر پیوند داده شوند و صاحب هر سایت مالک هر یک باشد، شکی نیست که آنها بخشی از یک شبکه پیوند هستند.

شبکه ها به صورت خارجی مرتبط نیستند

سایت‌های درون بک لینک پی بی ان معمولاً به یکدیگر پیوند دارند.بنابراین، زمانی که هیچ سایتی خارج از شبکه به این سایت‌ها لینک نمی‌دهد، یا زمانی که این سایت‌ها به سایت دیگری بک لینک نمی‌دهند، گوگل متوجه خواهد شد.

سطح فعالیت پایینی در بین سایت های موجود در شبکه وجود دارد

در اکثر سایت های خرید بک لینک PBN فعالیت کم است، محتوا به ندرت تولید و به روز می شود و معمولا محتوا کوتاه و بی کیفیت است. هیچ لینک داخلی در این سایت ها وجود ندارد.

تغییر ناگهانی در دامنه و نحوه عملکرد دامنه تازه خریداری شده

علاوه بر این، محتوا و فعالیت سایت به طور ناگهانی و بدون هشدار تغییر کرد. بین دوره هایی که سایت فعال و معتبر بوده و زمانی که منقضی شده و خریداری شده تفاوت وجود دارد.

نتیجه

روش PBN هنوز هم ممکن است خاکستری در نظر گرفته شود، با این حال شواهد و تجربه نشان می دهد که این یکی از تاکتیک های سیاه سئو است. بنابراین گوگل به شدت با آن برخورد می کند و سایت هایی که از آن استفاده کرده اند جریمه می شوند. در این صورت می توان از وبلاگ نویسی مهمان، ایجاد محتوای ارزشمند در انجمن ها، ارسال گزارش تبلیغات و استراتژی های مشابه برای دریافت بک لینک استفاده کرد. می توانید مطمئن باشید که سایت شما در چنین شرایطی برای اعمال مشکوک جریمه نخواهد شد.

آیا می توان پیوندهای خارجی با شبکه های PBN را کاهش داد؟

هر وبلاگ یا وب سایتی که به سایت اصلی در شبکه وبلاگ خصوصی لینک می دهد باید از وب سایت های دیگر بک لینک دریافت کرده باشد. استفاده از یک سایت جدید در یک شبکه خصوصی برای وبلاگ منطقی نیست. این کار را می توان با یافتن سایت هایی انجام داد که قبلاً فعال بودند و بک لینک و شهرت خوبی داشتند اما اکنون به هر دلیلی منقضی شده اند. وب سایت یک جشنواره را با لینک های خوب از منابع خبری در نظر بگیرید. پس از جشنواره و جوایز مشخص است که دیگر نیازی به این سایت نخواهد بود.بنابراین، یک متخصص سئو ممکن است آن را بخرد و به وب سایت خود بک لینک بدهد.

روش های ساخت PBN به هر شکلی آموزش داده می شود

به طور معمول، لینک بیلدینگ کلاه سیاه و کلاه خاکستری برای ساخت بک لینک PBN بر اساس تکنیک های SEO استفاده می شود. تقسیم بندی PBN را می توان با انتخاب نوع بستر شبکه نیز انجام داد. در این مرحله شما دو گزینه دارید: از یک سرویس وبلاگ نویسی استفاده کنید یا یک وبلاگ مستقل راه اندازی کنید.

0 دیدگاه دربارهٔ «گوگل برای شناسایی و جریمه کردن PBN ها از چه روش هایی استفاده می کند؟»

دیدگاهتان را بنویسید