گزارش به رییس جمهور

این وظیفه مدیر آن بخش است که بعد از دریافت گزارشات و اطلاعات تخصصی واحد زیر مجموعه خود، آنها را به زبان مدیریت و به صورت دادههای قابل فهم برای مدیران ترجمه کند و به مدیران ارشد گزارش مدیریتی مناسب ارائه دهد. ترجمه در پست مدیریت تخصصی یعنی چی؟ وقتی نام مدیر را بر یک پست سازمانی میگذارند معنی و مفهوم خاصی دارد. حداقل حقوق ماهانه در سال 1399 یک میلیون و ٨٣۵ هزار و ۴٢۶ تومان است. حیدری درباره مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس مبنی بر افزایش دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان حداقل بگیر در سال آینده نیز ابراز عقیده کرد و گفت: حداقل حقوقها در سال گذشته و سال ماقبل آن موازی با مصوبههای دولت حرکت می کند.

علیاصغر یوسفنژاد نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 گفت: با مصوبه امروز کمیسیون تلفیق حداقل حقوق در سال 99 به میزان 2 میلیون و 800 هزار تومان خواهد بود.

فرامرز توفیقی و آیت اسدی دو نماینده کارگران در شورای عالی کار هم افزایش 39 درصدی حداقل حقوق کارگران برای سال آینده در جلسه شورای عالی کار تأیید کردند. حداقل حقوق معلمان و کارکنان مدارس غیر دولتی سال 99 چقدر است؟ به گزارش اندیشه معاصر؛ به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، حقوق کارمندان در سال1401 حدود 4 و 5 درصد افزایش میابد. تورم فصلی در بهار 99، 6.7 درصد به ثبت رسید است. بررسی گزارشات تخصصی کار کارشناس متخصص است نه مدیر.

انجام این کار میتواند به صورت الکترونیکی و یا به صورت کاغذی و سی دی صورت گیرد. تشخیص صلاحیت نویسنده گزارش بر عهده مدیر واحد ارائهکننده گزارش میباشد؛ لیکن گزارش می­تواند به صورت فردی یا گروهی تهیه گردد.

بدین منظور می بایست به ترتیب اطلاعاتی همچون آرم و نام دانشگاه، نام دانشکده و بخش (یا گروه)، عنوان درس، نام محل کارآموزی، نام سرپرست کارآموزی، آدرس و تلفن محل کارآموزی، تاریخ آغاز و پایان کارآموزی را در صفحه ابتدایی گزارش کار خود بگنجانید. به عنوان مثال می توانید در این بخش توضیحاتی درباره نرم افزارهایی که در دوره کارآموزی خود با آن ها آشنا شده اید شامل کاربردها و نحوه کار با آن ها را ارائه نمایید. بنابراین هنگام نوشتن مشاهدات، تجربیات و یا هر آن چه که در این دوره فراگرفته اید، نکات مذکور را حتما در نظر داشته باشید. در واقع در این بخش میزان مفید بودن دوره کارآموزی مورد ارزیابی قرار می گیرد و آموزش های تئوری دانشجو در دانشگاه با مشاهدات عینی وی در محیط کار مقایسه می شوند.

وی تصریح کرد: از روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت مرحله اول محدوده هاى طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگى هوا اجرا میشود و زمان آن به ساعت ۸ صبح تا ۱۶ کاهش یافته و از ساعت ١۴ به بعد نیز خروج از محدودهها مذکور رایگان خواهد بود . وی افزود: با وجود این وضعیت، متاسفانه بحرانی بودن اوضاع جدی گرفته نمی شود.

یادم هست روز اولی که به مدرسه رفتم و وارد دفتر شدم در بین معلمان و مدیر و معاون جو بسیار خودمانی وجود داشت به راحتی با همدیگر درد دل میکردند واز سخت بودن تدریس مجازی و وقت کم آوردن در زندگی روزانه می گفتند و در مورد مشکلات تدریس مجازی یکدیگر را راهنمایی می کردند. تعریفهای کلی در گزارش نباید وجود داشته باشند. پس بدیهی است که استفاده از شکل و نمودار یک تکنیک مهم در نحوه نوشتن گزارش برای مدیر است. یک گزارش مدیریتی خوب شامل اطلاعات و شاخصهای عددی و اندازه گیری شده است.

۲.دانشجو معلمان با محیط واقعی وفرایند حقیقی یاد دهی ویاد گیری آشنا می شوند. هدفمند بودن گزارش، بیان دقیق موضوع، استفاده مناسب و به جا از منابع و تحقیقات، پیوستگی مطالب، رعایت اصول نگارش و ارائه آموخته ها و دستاوردها از جمله ویژگی های یک گزارش کار منسجم و اصولی محسوب می شوند. یک مدیر باید بر تمام جوانب سازمان خود نظارت داشته باشد. به گزارش الف به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بینالملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در هفت ماهه سال جاری ۱۰ هزار و ۲۶۶ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۹.۲ درصد بیشتر شده است.

انجام ساير امور ارجاعي مربوط. صاحبان مشاغل بند”الف” که به موجب این قانون مکلف به ثبت فعالیتهای شغلی خود در دفاتر روزنامه وکل موضوع قانون تجارت هستند و باید دفاتر و اسناد و مدارک مربوط را بار عایت اصول وموازین و استانداردهای پذیرفته شده حسابداری نگاهداری کنند. و موارد از این دست در گزارشات مالی وجود ندارد. نکته دیگری نیز وجود دارد که به شما کمک میکند بهترین گزارش را به مدیر خود تحویل دهید. رعایت برخی از نکات به شما در نوشتن یک گزارش مدیریتی خوب کمک میکند. بنابراین دسته بندی موضوعات و همچنین یادداشت نمودن لیست منابعی که از آن ها کمک می گیرید بسیار اهمیت دارد چرا که درج آن ها در گزارش کار الزامی می باشد.

۱. از اعداد و ارقام در گزارش خود استفاده کنید. اجراي برنامه هاي آموزشي – پرورشي مصوب تدريس به موقع كليه مواد برنامه طبق جدول ساعات كار هفتگي و با زمان بندي سالانه و اهتمام در بهبود كيفيت آموزشي از طريق بكارگرفتن شيوه ها و روشهاي جديد تدريس با استفاده از وسايل كمك آموزشي و تهيه طرح درس. بعضی ها فکر می کنند اگر پایه سنواتی پایین آمد از سایر سطوح کم شده که به هیچ عنوان اینگونه نیست.