کنایه سنگین بایدن به ترامپ

دونالد ترامپ چه شخصیتی دارد ؟ دونالد ترامپ به طور کل فاقد این قدرت تشخیص است. فکر میکنم یک اتفاق خیلی مهمی که افتاده، این است که قدرت نرم آمریکا تا حدود زیادی از بین رفته است. خیلی عالی است. مبارک همه باد. اما میدانید همه چیز که خرید وسایل ضروری نیست همین که پیش ما میآمد و من؛ فرزندانش را میدیدم روحیهام عوض میشد و حال روحیام بهتر میشد اما حالا از همین هم محروم هستم.

این وضعیت ناخوشایند یادآور این نکته است که گسترش قلمروی ناتو بدون وضع محدودیت از نظر ایدئولوژیک ایدهای جذاب، اما از نظر استراتژیک کوته بینانه است. ترامپ تلاش کرد به نهادها و نظامهای سیاسی و نظامی که برای حفظ صلح در جهان طراحی شدهاند از جمله سازمان ملل متحد، ناتو و توافق هستهای با ایران آسیب بزند یا آن را نابود سازد.

همین کار را دولت بایدن با دولت اشرف غنی در کابل کرد. چون غنی و دوستم موجود باشند . کسانی که زمانی بعنوان نیروی محلی فعالیت داشتهاند و قرارداد کاری آنها قبل از سال 2013 پایان نیافته است، این امکان را دارند که از طریق کارفرمای سابقشان در معرض خطر بودن خود را اعلام و بر اساس روند موجود برای کارمندان محلی درخواست خود را ارائه نمایند. بورل در این گفت و گوی تلفنی با اشاره به اینکه هم اکنون مذاکرات در برهه زمانی مهمی قرار دارد، اظهار کرد: انتظار این است همه طرفها با یک دستور کار مشخص و در راستای رسیدن به توافق به وین بیایند و آماده اتخاذ تصمیم های سیاسی باشند.

مهم ترین سؤالی که در سال های اخیر در باب چنین نوع بازسازماندهی ها در دولت، فرا روی اندیشمندان و اندیشه ورزان مدیریت در دولت قرار گرفته آن است که «دلایل عقبه چنین اصلاحاتی چیست»؟

در این مورد، محموله اول واکسن ها با وزنی معادل 1300 کیلو بر روی شش پالت به تهران ارسال خواهد شد. کشور روی آرامی ، صلح ، ثبات ، پیشرفت ، همدیگر پذیری و ترقی را نخواهد دید . این فرد چطور می تواند مدیریت موفقی در موزه فرش داشته باشد و موزه را زنده کند؟ فرد مورد مصاحبه عنوان کرده بود، ترامپ کازیش را برای سمت معاون اولی در نظر گرفته است.

برای گرفتن ویزای کشورهای مختلف و سفر به کشورهای شینگن، باید وقت سفارت را از قبل تعیین کرده و هزینه آن را پرداخت نمایید. علاوه بر این اگر تصمیم دارید به سوئد سفر کنید و سوالی در این زمینه دارید با قرار دادن سوالات خود در قسمت دیدگاه ها جواب خود را کمتر از چند ساعت دریافت کنید. به گزارش ایرنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل امروز شنبه در توئیتی نوشت که روند سپردن صدور روادید گردشگری ایران به شرکتهای سیاحتی افغانستان تحت بررسی قرار دارد و تصمیم گیری نهایی در باره آن اعلام خواهد شد.

آتش سوزی در ساعات بامداد امروز شنبه و در طبقه دوم این سفارتخانه به وقوع پیوسته است. درینجا بسیاری از افرادی وجود دارند که هیچ تمایلی به پاکستان ندارند- بنآ این کابینه منافع پاکستانرا تمثیل نمینماید و قابل قبول نیست. محموله اول که شامل 500 هزار دُز می باشد، در روز دوشنبه فرودگاه «شوِشات» در وین را ترک کرده است. علاوه بر این تا به حال با اهدای یک میلیون یورو از محل صندوق امداد بحران های خارجی به UNICEF ایران و همچنین 250 هزار یورو از طریق سازمان جهانی بهداشت، از ایران حمایت بعمل آمده است.

منابع آگاه همچنین خبر دادند به احتمال زیاد در این دیدار درمورد بازگشت آمریکا به توافقنامه هستهای ۲۰۱۵ با ایران و نیز پایان دادن به جنگ یمن هم گفتوگوهایی صورت گیرد.

سرانجام ، او برای آخرین بار از هواپیمای Air Force One بالا رفت و به فلوریدا بازگشت. او دکترای روابط بین الملل از دانشگاه تهران دارد و به عنوان سفیر در بحرین (۲۰۰۷-۲۰۱۰)، معاون امور عرب و آفریقا در وزارت امور خارجه (۲۰۱۱-۲۰۱۶،) معاون امور بینالملل پارلمان و مشاور وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف از سال ۲۰۱۶ خدمت کرده است. وزیر خارجه آقای آلکسندر شالِنبِرگ، وزیر کشور آقای کارل نِهامِر و وزیر بهداشت آقای وُلفگانگ موک اشتاین شخصا در محل از این محموله بار هوایی بازدید به عمل آوردند.

بایدن به عنوان یک شهروند یا حتی یک مدیر یا سیاستمدار میان رده میتوانست همچنان موفق باشد، اما ریاست جمهوری آمریکا بیشترین حد انرژی را از او میگیرد و بایدن ۷۸ ساله را هر روز به چالش میکشد. گزینه جایگزین او نیز همچنان که در آن گزارش نوشته بودیم، سعید محمد است.

عملگرایی، آن را به این نتیجه رساند که خروج از روند صلح به معنای از دست دادن اعتبار بین المللی است و مذاکره کنندگان ماهر او موفق شدند توافق سال گذشته را حاصل کنند. بر این اساس اگر دولت شکل جدیدی از فعالیت اقتصادی یا فناورانه، یا فرصت جدیدی برای تغییر اجتماعی، به طور اعم یا ساختار وزارتخانهای جدیدی در محیط خود میبیند، تمایل دارد به طور کلی سازمان جدید یا وزارتخانههای جدیدی را ایجاد کند تا بتواند از فرصت بهرهبرداری کنند یا تهدید بالقوهي مخربی را مرتفع سازد.

بایدن وقتی نامزد ریاست جمهوری بود نیز این موضوع را به روشنی بیان کرد. ناتوانی ذهنی بایدن در دوره پس از پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در شرایط فعلی حتی وارد مرحله تازهای نیز شده است. او در سال ۱۹۸۵ در پنجاه سالگی درگذشت و پس از مرگ در تالار طراحان داخلی مشهور به خاک سپرده شد. او کوتاه مدتی بعد سهم خود در این مسابقات را فروخت.

کلیه مشمولان غایب مقیم خارج از کشور متولدین سال 1355 به بعد که حداقل سه سال در خارج از کشور اقامت داشته باشند میتوانند حداکثر دو بار در سال (شمسی) و مجموعا سه ماه توقف، به ایران تردد نمایند. از آن زمان به بعد کلیۀ درخواستهای مربوط به ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی شهروندان ایرانی به سایر سفارتخانهها یا کنسولگریهای منطقه (اردن) ارجاع داده میشود.

  1. (برای مشاهده متن هر خبر روی تیتر آن کلیک کنید)
  2. تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۲۲۸۵۴۲۷۷
  3. وزیر داخله ، محمد حنیف اتمر
  4. تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۲۲۵۴۸۶۸۶
  5. لغو تصمیم برای اجرای مکانیسم ماشه
  6. مدارک لازم برای درج مهر خروج مشمولین
  7. کپی کارت ملی
  8. انتخاب سفارت مورد نظر (در کدام کشور و شهر)

به گفته وزیر امور خارجه، ایران به صورت فوری نیازمند واکسیناسیون است. نگاهی به لیست وزرای پیشنهادی نشان میدهد که جوانترین وزیر پیشنهادی حجت الله عبدالملکی با ۴۰ سال سن و مسنترین افراد کابینه هم سردار احمدی وحیدی و عیناللهی با ۶۳ سال سن هستند. میلر به کارل گفت: «من بارها با افراد تحریکآمیز برخورد کردهام.