کابینه جدید دولت افغانستان اعلام شد

حالا مجلس یک هفته برای بررسی این لیست زمان دارد و بعد میتواند وارد فرآیند دادن رای اعتماد به اعضای کابینه شود. سجادی او در اواخر خرداد ۱۳۹۰ از سوی محمود احمدینژاد به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان معرفی شد، اما از مجلس رای اعتماد نگرفت. طبق تحقیقات انجام گرفته به ازای هر 1.2 دلار که در ورزش هزینه میشود 4.5 دلار از دارو و درمانهای پزشکی کاسته میشود و در حقیقت هزینه در ورزش باعث بهرهوری فعالیتها نیز خواهد شد.

شکایت پیرزن بیچاره نیز به هیچ جا نرسید. آنطور که باشگاه خبرنگاران جوان مینویسد، محرابیان در سال ۱۳۸۸ در دادگاه عمومی تهران با صدور حکمی بهدنبال شکایت فرزاد سلیمی از موسی مظلوم و محرابیان مبنی بر ثبت اختراع او توسط این دو نامبرده به نام خودشان، به تقلب در ثبت اختراع اتاق امن زلزله محکوم شد. عیسی زارعپور با رای ۲۵۶ موافق، ۱۷ رای مخالف و ۱۰ رای ممتنع به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انتخاب شد.

نماینده موافق وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با اشاره به تعیین وزیر ورزش و جوانان برای پایان بلاتکلیفی این وزارتخانه اذعان داشت: رأی آوردن وزیر پیشنهادی علاوه بر پایان دادن به بلاتکلیفی وزارت ورزش و جوانان پاسخ قاطع به کسانی است که مخالف وجود این وزارتخانه هستند و به دنبال تجزیه کردن وزارت ورزش و جوانان به صورت دو سازمان ورزش و جوانان هستند. با این حال در دی ماه سال گذشته نام او این بار در لیست تحریمهای وزارت خزانه داری آمریکا اضافه شد.

بهعنوان مثال، تیم جو بایدن در طول یک ماه گذشته ضمن در نظر گرفتن منافع آمریکا در خاورمیانه، برای ایجاد نوعی توازن میان بازیگران مهم منطقهای و کاستن از فشار ژئوپلیتیکی که تهران به علت «توافقات ابراهیم» تحمل میکند، رویه جدیدی را اتخاذ کرده و اقداماتی قابلتوجه انجام داده است. وی مسئول امور اروپا وزارت امور خارجه (۲۰۰۶-۲۰۰۸) ، معاون سیاست خارجی شورای عالی امنیت ملی و عضو تیم مذاکره کننده هسته ای ایران (۲۰۰۸-۲۰۱۳) و معاون امور بین الملل بوده است.

ای کاش جای وزیر بی فرهنگ اطلاعات و فرهنگ را آقای مخدوم وزیر با فرهنگ بگیرد و آقای اسپنتا وزیر دانشمند خارجه نیز در وظیفه اش باقی ماند! بورسان : بالاخره بعد از هفتهها گمانه زنی لیست نهایی کابینه رئیسی معرفی شد، لیستی که بعضا مطابق با پیشبینیها بود و در برخی سمتها نیز تفاوت زیادی با برآوردها داشت. چه کسی معاون اول رئیسی میشود؟

البته تنها شرایط شما نیست که مشخص می کند چه زمانی وقت سفارت سوئد را اخذ کنید، این موضوع به پارامترهای دیگری هم بستگی دارد. در غیر این صورت سفارت از پذیرفتن شما معذور است و نمی توانید ویزای مورد نظر خود را اخذ کنید. این کار می تواند در تمرین مدیریت سرمایه به شما کمک کند. نماینده موافق وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با اشاره به وضعیت مطلوب فعالیت گودرزی در حوزه جوانان تصریح کرد: وضعیت فعالیت گودرزی در حوزه جوانان مطلوب بوده است و امیدواریم با توجه به سوابق و کارآمدیهای سابق وی گودرزی آینده را در جهت رفع مشکل جوانان و ورزش به کار بگیرد.

نماینده موافق وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان همچنین با اشاره به فعالیت دانشگاهی گودرزی اذعان داشت: وزیر پیشنهادی دانشکدهای را نزدیک به یک دهه اداره میکند و داشتن یک روحیه قاطع ضمن اداره یک دانشکده استراتژیک از جمله نقاط مثبت گودرزی است ضمن اینکه سوابق نشان میدهد که وی در راستای اداره دانشکده از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

جیسون میلر-مشاور ترامپ- با اشاره به این موضوع که عکسهای منتشرشده مربوط به 20 سال قبل و پیش از آشنایی ملانیا و دونالد ترامپ بازمیگردد, به شبکه سیانان گفت: این عکسها تجلی هنرمندانه ازبدن انسان هست. ترامپ اولین رئیس جمهور آمریکا است که پیش از این هیچگونه منصب سیاسی یا نظامی نداشته است. تا بتوانیم یک مملکت عزیز، سرافراز،غیورو آزاد از هرگونه دسیسه های سیاسی نظامی وتهاجم فرهنگی در آینده داشته باشیم.

دولت بایدن احتمالا به دنبال افزایش فشار دیپلماتیک بر رژیم اسد، از جمله از طریق بازسازی ائتلافها برای دنبال کردن روند سیاسی برای پایان دادن به جنگ خواهد بود. محمد مخبر با حکم رهبر معظم انقلاب از سال ۱۳۸۶ ریاست ستاد اجرایی فرمان امام را برعهده داشته، دارای مدرک دکتری حقوق بینالملل است.

  • اصل و ترجمه شناسنامه
  • صدور انواع روادید (گردشگری، زیارتی، ورود و….)
  • نام وزارت خانه در تهران : سفارت روسیه
  • آشنایی با جیل بایدن بانوی اول کاخ سفید
  • و برای همکاران، ارائه درخواست بر روی سربرگ شرکت خود
  • رزرو و واچر هتل، مطابق با بازه زمانی اقامت در سوئیس

روز ۱۷ مرداد محمد مخبر به عنوان معاون اول رئیسی منصوب شد. عبداللهیان از ابتدای پیروزی رئیسی در انتخابات یکی از گزینه مطرح برای وزارت امور خارجه دولت سیزدهم بود. آقای پرایس: خوب، واقعیت این است که در حدود ۸۰ درصد از جمعیت یمن تحت کنترل حوثیها زندگی میکنند و این همان نکتهای است که ما در رابطه با پیامدهای عظیم انسانی که تعیین گسترده – باید بگوییم بسیار گسترده – انصارالله بر مردم یمن وارد کرده است، مطرح میکنیم.

محرابیان به مدت 4 سال یعنی از سال 86 تا 90 در دولت احمدی نژاد وزیر صنعت و معدن بوده است. دقت فرمایید که پرداخت هزینه در سایت سفارت آمریکا تا 1 سال اعتبار دارد.

به گزارش فرارو، او درباره سیاست خارجی بایدن در سال نخست ریاست جمهوری او با روزنامه کرهای «هانکی یوره» مصاحبه کرده است. به گزارش تجارتنیوز، درحالیکه اخبار حاکی از این بود که سهم شورای ائتلاف در ستادهای رئیسی بیش از سهم شورای وحدت بود تا جایی که صدای برخی اعضای این شورا مانند محمدرضا باهنر را هم درآورده بود؛ اما حالا به نظر میرسد که این فشار و حضور در ماجرای چیدن کابینه هم خودش را نشان داده است.

به گزارش سایت طلا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل در توئیتی از چگونگی روند واسپاری صدور روادید جهانگردی به شرکتهای سیاحتی افغانستان خبر داد. فرزندانشان خارج از کشور زندگی میکنند. او در کارنامه خود سمتهای دیگری چون مشاور رئیس جمهور و رئیس ستاد طرحهای ویژه دولت نهم، نماینده ویژه رئیس جمهور در کارگروه مسکن کشور و مشاور شهردار تهران، رئیس موسسه عمران استان اردبیل را دارد که حضور و نزدیکی او به احمدینژاد در همه این سمتها احساس میشود.