لیست بهترین صرافیها و سایتهای خرید و فروش ارز دیجیتال (صرافی بیتکوین و آلتکوینها)

قبل از آن که بخواهید تصمیم بگیرید بخش زیادی از سرمایه خود را وارد حوزه ارزهای دیجیتال کنید. مثلاً وقتی که برای اولین بار مشتری وارد سایت میشود، باید از آنها بخواهید اطلاعات تماس خود را (مثل ایمیل یا شمارۀ همراه) در اختیار شما قرار بدهد. این یکی از اولین وب سایتهای خبری است که به طور انحصاری به انتشار اخبار BTC میپردازد. این سایت نسبت به بیت کوین تعصب دارد. در این کتاب بیشتر با فناوری بلاکچین و اینکه اصلا بیت کوین چیست و از کجا آمده، آشنا خواهید شد.

در این مورد میشه به تبلیغات فیسبوک یا اینستاگرام اشاره کرد. اینستاگرام مارکتینگ یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است که به وسیله شبکه اجتماعی اینستاگرام انجام می شود. درآمد یک ادمین اینستاگرام حداقل از 2 میلیون تومان شروع می شود و هرچه یک ادمین حرفه ای تر باشد می تواند هزینه بیشتری را از کارفرما دریافت کند. البته هزینه بالای این روش ، امکان اجرای آن را برای شرکت های کوچک و متوسط کمی مشکل کرده ، مگر در شبکه های تلویزیونی نوپا و با بیننده کم که هزینه های تبلیغاتی کمتری دریافت می کنند. در این روش، به جای آنکه وقت و هزینه خود را صرف پیدا کردن مشتری کنید، آن را صرف افزایش کیفیت رسانههای خود (مثل سایت و شبکههای اجتماعی) میکنید.

بنابراین شما میتوانید اخبار فراوانی را در رابطه با صنعت بلاک چین در این وب سایت بیابید. همانطور که از نام این وب سایت پیداست شما میتوانید با دنبال کردن این مجله خبری، همه چیز را در مورد بیت کوین متوجه شوید. اگر محتوای مناسبی را در این شبکهها تولید کرده باشید، به کمک تبلیغات در شبکههای اجتماعی، نتایج مناسبی را کسب میکنید.

تصمیم بگیرید که آیا تداوم تبلیغات در هرکدام از پلتفرمها بهینه است یا نه و اینکه کدامیک از آنها بیشتر برای رسیدن به اهدافتان به شما کمک میکنند. تفاوت اصلی تبلیغات دیجیتال و آفلاین این است که شما در این نوع تبلیغات میتوانید عملکرد تبلیغ خود را به صورت دقیقی اندازهگیری کرده و آن را بهینه کنید.

گفتنی است که بر اساس اظهارات مایکل سیلور در این مصاحبه، مدیرعامل مایکرواستراتژی شخصاً ۸۶۶ میلیون دلار بیت کوین دارد. Bitcoin. com با توجه به نام خود منحصراً به طیف گستردهای از اخبار بیت کوین اختصاص دارد. این وب سایت برای ارتقای سطح تخصص خود ابتکار عملی را برای ارائه خط توزیع اخبار دیجیتال برای بلاک چین به کار گرفت که Forbes Crypto نام داشت. این سایت همچنین نظر و دیدگاه خود را در مورد توسعه بلاک چین به اشتراک میگذارد که دیدگاه جدیدی از دنیای رمزنگاری را در اختیار خوانندگان قرار میدهد. اینگیجمنت: اخیرا میزان اینگیجمنت نشانی از موفقیت در ساختن جامعه مخاطبان در نظر گرفته میشود.

بهره وری از بازاریابی ویروسی و تولید رسانه های اجتماعی به شکلی که سبب شود اشخاص جامعه بیشتر در مورد آن تبادل نظر کنند و رسانه های اجتماعی شما را به اشتراک بگذارند در حال توسعه است و جز متد های بازاریابی اینترنتی به حساب می ایند.تبلیغات دهان به دهان با استفاده از تاثیر شبکه ای اینترنت به صورت آنلاین توسعه پیدا می کند و از نظر این که به تعداد زیادی از افراد دسترسی پیدا می کنید بسیار عالی است.