قالب آماده سایت – راست چین

شما با استفاده از دانش کدنویسی میتوانید اصلاحات و تعمیرهای سریعی ایجاد کنید. برای دسترسی سریع به بخش های مختلف آموزش تصویری پیشنهاد می شود از فهرست زیر استفاده کنید. آموزش های جلسات بعدی مربوط به دوره حرفه ای پیشرفته می باشند که پیشنهاد می شود حتما از آموزش های این جلسات بی بهره نمانید. جامعه برنامهنویسی پر از افرادی است که مایل به کمک به نسل بعدی برنامهنویسان هستند. برای شروع کار با وردپرس با پیشخوان (پنل مدیریت) وردپرس آشنا خواهیم شد و بخش های اصلی آن را بصورت تئوری معرفی می کنیم و بعد از آشنایی و درک اولیه هر گزینه شروع میکنیم دونه دونه تعریف و کار با اونها (سر فصل های بعدی) تکمیل پروفایل و اطلاعات وب سایت، و نمایی از وب سایت فعلی پروفایل شخصی خودمون رو تکمیل میکنیم و درباره نحوه انتخاب تصویر پروفایل و ویرایش اطلاعات کاربری مثل رمز عبور و …

علاوه بر این، با آموزش نحوه کار با MYSQL، به بررسی دستورات آن پرداخته، سپس اصول کار با phpMyAdmin را بصورت کامل فراخواهید گرفت. در این دوره PHP ، نحوه کار با دایرکت ادمین و هاست و بارگزاریسایت روی اینترنت و رفع اشکالات احتمالی را خواهید آموخت. این وب سایت ها، توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده اند و در حال حاضر به خوبی در حال فعالیت هستند.

بهتر است بدانید که فرمول انحصاری WordPress Hosting همواره در حال تکامل می باشد. افزونه ویرایشگر نقش و دسترسی کاربران یک پلاگین وردپرسی است که برای این کار ساخته شده است. تمامی توابع و پلاگین های مورد نظر شما بر روی آن فعال می باشد. هاست ویژه وردپرس سرورکلیک، با نصب وردپرس بر روی سرور هاست cPanel همراه است، که پس از ثبت سفارش میزبان وردپرس مورد نظر شما در زمان کوتاهی نصب و راه اندازی می شود.

همچنین تنظیمات مورد نیاز هاست مخصوص وردپرس از طریق سی پنل و پرتال کاربران قابل مدیریت می باشد. همچنین انواع روش نصب قالب رو هم یاد خواهیم گرفت و در آخر با کمک بخش های مختلف وردپرس قالب نصب شده رو کامل میکنیم. با کمک افزونه وردپرس فارسی تاریخ سایت رو شمسی می کنیم، اعداد رو فارسی میکنیم، حروف عربی رو حذف و فونت تنظیم افزونه فرم تماس مدیریت را تغییر میدیم یک فرم تماس با ما می سازیم و تو صفحه تماس با ما میزاریمش، یاد میگیریم چطور فرم های بیشتری بسازیم و یک فرم ارسال رزومه هم خواهیم ساخت.

با استفاده از افزونه ها میتوانید قابلیت هایی مانند فرم تماس، گالری تصاویر، اسلایدر، و… یادخواهیم گرفت که چطور برای نوشته ها موضوع تعریف بکنیم و هر نوشته رو با توجه به موضوع خودش از دیگری جدا کنیم، همچنین با برچسب ها (همون هشتگ) آشنا خواهیم شد و برای نوشتمون برچسب گذاری می کنیم. بنابراین برای شروع آموزش کار، نیاز به هیچ منبع آموزشی دیگری نخواهید داشت. هاست وردپرس برتری های دیگری مانند سرعت بهتر و بیشتر، امنیت بالا، استفاده از منابع متفاوت و… اما برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین باید به سرعت هاست خود توجه ویژه ای داشته باشید.

در یک ربع اول کلاس با ساختار یک وب سایت آشنا می شیم و یاد میگیریم که اجزای یک وب سایت چیست و چطور راه اندازی می شودو بعد با سیستم مدیریت و محتوای وردپرس آشنا می شیم نرم افزار تحت وبی که با آن قصد راه اندازی وب سایتمان را داریم.

آدرس D یا H را می گیرد که به آن مقدار آفست ثبت شده برای شعاع می گویند. در صورتی که قصد دارید در وب سایتی که طراحی می شود متن و نوشته خاصی از ابتدا قرار گیرد ، بهتر است این متن ها را هر چه سریعتر جمع آوری کنید تا طراحان نسبت به طرحی توافق کرده اید آنها را در بخش های مختلف وب سایت جایگذاری نمایند. نصب وردپرس فارسی یا انتقال از لوکال به هاست بدون هیچ هزینه ای انجام می گیرد. نوری تأکید کرد: امروزه، کودکان زمان زیادی را صرف انجام بازیهای موبایلی و کامپیوتری میکنند و اغلب به بازی با نرم افزارها، کنجکاو هستند و اگر از روش ساخت آنها نیز مطلع شوند، همین فرصت مناسبی فراهم خواهد کرد تا به آنها نشان داده شود که در پس همه این بازیها و دیگر برنامههای موبایل و کامپیوتر، چه اتفاقاتی میافتد.

ورد پرس پیش از نسخه 3 برای هر نصبی توانایی راه اندازی یک سایت یا وبلاگ را داشت اما پس از آن می توان چندین سایت را در یک ورد پرس راه اندازی کرد و از طریق یک داشبورد آنها را مدیریت کرد. شرکت سرورکلیک علاوه بر اینکه بر پایه وردپرس راه اندازی شده است و از نظر فنی، توانای زیاد و کیفیت بالایی دارد. نکته بسیار مهمی که باید در هنگام سفارش WordPress Hosting از شرکت هاستینگ در نظر داشته باشید، پشتیبانی شبانه روزی است. اگرمشکلی در هسته وردپرس خود داشته باشید، می توانید مشکل خود را با تیم فعال سرورکلیک در میان بگذارید.