سیستم مدیریت محتوا یا CMS چیست؟

علاوه بر ویژگی های زیاد این CMS شما می توانید از بین 44000 ماژول موجود در پوشه آن و هزاران تم رایگان در مخزن تم آن برای ساختن وب سایت پیچیده ای که حجم زیادی از داده ها و ترافیک سنگین را مدیریت می کند مانند دانشگاه راش انتخاب کنید. ۲. گام بعدی این است که مشخص کنید چه ویژگی ها و امکاناتی مورد نیاز شما است؟ از دیگر ویژگی های زبان سالیدیتی می توان به: آرایه های داخل حافظه، کتابخانه و امکان ایمپورت کردن، اشاره کرد. زمانی که تابع در برنامه اصلی فراخوانی میشود، باید اطلاعات درخواستی را در داخل پرانتز قرار داد.

هنگامی که یک تابع در برنامهای «فراخوانی» میشود، برنامه در حال اجرا بخش فعلی کد را «ترک» میکند و شروع به اجرای اولین خط از تابع میکند و پس از اتمام اجرای کدهای داخل تابع، مجدداً به برنامه بازمیگردد و خط بعدی برنامه اصلی را اجرا میکند. 1. اولین مرحله، درک هدف و منظور تابع است.

اولین گام برای انتخاب یک زبان برنامهنویسی این است که هدف خود را مشخص کنید، قصد دارید برنامهنویسی را برای چه کاری بیاموزید؟ توابع این امکان را به برنامه نویسان میدهند که قسمتهای کوچکی از برنامه را به صورت جدا پیادهسازی و تست کنند. البته در ادامه همین توضیحات به سطح درآمد برنامه نویسان در ایران و خارج از کشور میپردازیم. درحال حاضر آموزش برنامه نویسی کودکان در تهرانو سایر استان ها ، تنها در دانشگاه ها و مراکز آموزشی خصوصی صورت می گیرد اما تعجب برانگیز نیست که در آینده ای بسیار نزدیک ، برنامه نویسی به سایر دروس الزامی برای تدریس در مدارس نیز اضافه گردد؛ درست مانند ریاضی ، علوم و هندسه.

پایگاه داده، دادهکاوی، سیستمعامل و یادگیری ماشین، ریاضیات و آمار از جمله دروس رشتههای ذکرشده است. و به لطف معماری وب سایت Sitecore ، می توانید این تجربیات مربوط به مشتری را در چندین کانال از جمله کانال های وب ، اجتماعی ، صوتی و غیره ارائه دهید. سیستم های مدیریت محتوای دارای قابلیتهای زیادی بوده و بسته به نوع محتوا کارایی آنها نیز فرق می کند به عنوان مثال اگر محتوای شما تصویر یا فیلم باشد برای مدیریت و سطح بندی آن نیاز های متفاوت تری نسبت به محتوای متنی دارید یا اگر محتوای شما صوتی باشد این امر کاملا متفاوت خواهد شد.

C با روش متفاوتی نسبت به برنامه نویسیهای پیشین توضیح داده شده در این مقاله، ایجاد میشود. برای مثال، اگر یک تابع در برنامه نویسی جاوا اسکریپت نیازمند داده از نوع عدد صحیح (Integer) باشد ولی به اشتباه یک رشته به آن ارسال شده باشد، خطایی (Bug) ایجاد میشود که پیدا کردن آن کار سختی خواهد بود.

همچنین کار زمانبری هست. آنها همچنین با آموزش و تمرین کردن در کنار سایر دانشجوها سریعتر یاد میگیرند و حتی میتوانند از دیگر دانشجوها در مسائل خود کمک بگیرند. کل آموزشهای برنامه نویسی در شکل بازیهایی ارائه میشود، که باید آنها را به پایان برسانید و در آنها برنده شوید. چه زبانی را برای برنامهنویسی انتخاب کنیم؟ شما باید با زبانی که یاد می گیرید مسائل مختلف را حل کنید.

برنامه نویسان به کمک توابع میتوانند فضای نام متغیر (Variable Namespace) را خالی نگه دارند. توابع این امکان را به برنامه نویسان میدهند که برنامه نوشته شده را به عنوان یک گروه از زیر توابع (Sub-Step) در نظر بگیریم. آیا سایت شما تنها یک Weblog است و شامل نوشته های روزمره می شود؟ کلمه «()print» نیز در کدهای بالا یک تابع به شمار میرود، اما با تابع نوشته شده توسط برنامه نویس تفاوت دارد و نوعی از توابع از پیش نوشته شده (پیشساخته) زبان پایتون به حساب میآید. به تابع در برنامه نویسی میتوان «جعبه سیاه» (Black Box) گفت، زیرا نیازی نیست همه بدانند که تابع چه کاری را انجام میدهد.