سرنوشت عجیب ساکنان یک عکس مشترک با خاتمی

با برجام نباید چیزی در سیاست داخلی، خارجی و اقتصادی نظام جمهوری اسلامی تغییر کند، برجام اگر بخواهد در سیاست خارجی و داخلی و اقتصادی نظام تغییر ایجاد کند، خود یک پدیده خطرناک خواهد بود. نایب رئیس اول بانک مرکزی روسیه و معاون وزیر دارایی به نام سرگئی آلاکساشنکو گفته است: «بنا به اعتقاد شخصی من، سیاست خارجی پوتین از ورزش جودو نشات می گیرد، به گونه ای که در بسیاری از سیاست های او می توان رد و نشان این ورزش را به وضوح مشاهده کرد». تهدیدهای داخلی و خارجی. روحانی گفت: 17 هزار میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط پرداخت شد، 43 درصد تسهیلات بیشتر پرداخت شد نباید ما غیراخلاقی حرف بزنیم، آقای قالیباف چرا کلام غیراخلاقی بکار می برید شما که نیاز ندارید در طول همه این چهار سال با همه امکاناتتان علیه این دولت کار کردید، هر روز تخریب کردید، شما و دوستانتان ساختمان های مجلل در شمال تهران گرفتید، فیلم درست کردید، شبانه روز علیه دولت در روزنامه های خودتان همه تیترها علیه دولت بوده و نیازی نیست بیش از این تخریب که حالا دوستانتان شبانه سی دی و جزوه پخش می کنند. لازم نیست تمام حرف هایی که در آن زده می شود، در مقیاس واقعی باشد.

به نوشته نیویورک تایمز، اقدامات نمادین تحریم افراد و صدور بیانیههای تند و تیز در روابط طولانی و پرآشوب تهران و واشنگتن چیز جدیدی نیست، اما این بده و بستان اخیر قابل توجه است زیرا در جریان مذاکرهای صورت میگیرد که هر دو طرف میخواهند با موفقیت به پایان برسانند، بدون آن که به نظر برسد امتیازات قابلتوجهی میدهند. رئیسشورای فرهنگی نهاد ریاستجمهوری در دولت روحانی گفت: نکته سوم به موضوع روابط بینالملل بازمیگردد. گفتیم مجتمع فرهنگی درست کنید، یک سالن آمفی تئاتر و سینما هم به آنها دادیم. یک فرصتی پدید آمد و تعداد زیادی سالن سینما ساخته شد. چقدر سالن سینما ساخته شد. دکتر احمدی نژاد: سالن های آمفی تئاتر و سینما، زیاد ساخته شد. مجری: فضا برای بازیگران جوان باز شد. دکتر احمدی نژاد: فضا باز شد و بعد هم آنقدر از این جشنواره های فیلم های ۹۰ ثانیه ای و ۳ دقیقه ای با موضوعات آزاد که هر جوانی هر چه می خواهد بیاید نمایش بدهد، اینها آمدند، جایزه داده شد و کار شروع شد.

پس اول اینکه توانستند مسئولین را نقد کنند و ما گفتیم آن فیلم را آزاد کنید که پخش شود. او این حکم را بدون کوچکترین بحث و اعتراضی پذیرفت و در زندان گارستن اَبی و در قسمت مخصوص این زندان برای نگهداری افراد روانی زندانی شد و بدین ترتیب به احتمال فراوان او دیگر رنگ روشنایی و هوای آزاد را نخواهد دید. در جهت تحقق این استراتژی کلان، ساختار تصمیمگیری سیاسی در آمریکا از یک سو سیاست تحکیم قدرت و نفوذ، و از سوی دیگر سیاست اشاعه قدرت و نفوذ آمریکا در سپهر بینالمللی بوده است (جوان شهرکی، 1387، 22). علاوه بر این سیستم و سنت سیاست خارجی آمریکا به گونهای است که گذشته از منابع رسمی تأثیرگذار بر آن همانند کنگره، دولت های فدرال و محلی و احزاب دموکرات و جمهوری خواه، این سیستم از بسیاری از منابع و نهادهای غیررسمی نیز در مسیر تدوین سیاست خارجی متأثر میگردد. این ناو دارای دو موتور توربین گازی Rolls-Royce Marine Trent MT30 36 MW است که 48000 اسب بخار قدرت فراهم میکند که توسط چهار موتور دیزل با 27300 اسب بخار قدرت تقویم می شوند . ضعف دولت مرکزی که منجر به هرج و مرج و خودمختاری ولایات شده بود شرایط را برای سربرآوردن قدرت جدیدی فراهم کرد.

ملکه الیزابت دوم در 2 ژوئن 1953 تاجگذاری کرد. بنون استراتژیست اصلی خود در برابر اتهام های نژادپرستی و یهودی ستیزی دفاع کرد و او را ‘فردی موقر و قابل احترام’ توصیف کرد. همچنین در آستانه سالگرد حمله به کنگره آمریکا، دونالد ترامپ طرفدارانش را به شورش علیه دولت بایدن به دلیل صدور حکم واکسیناسیون کرونا دعوت کرد. دکتر احمدی نژاد: یعنی جامعه طبقاتی شده است، یک طبقه ای هست که نمی شود آن را نقد کرد. طبق گفته منابع مورد آکسیوس، تا فرا رسیدن نقطه تصمیم نهایی، یعنی مقطعی که مشخص خواهد شد توافق حاصل میشود یا اینکه توافقی در کار نخواهد بود تنها چند هفته باقی مانده است. یعنی یک جامعه طبقاتی درست شده است. درست است که از مرز آزادی عبور کرده است ولی برای ما لازم است. اجازه بدهید کمی تمرین کنیم و در آزادی نفس بگیریم و تنفس کنیم. تلاشهای قانونی متعدد ترامپ و متحدانش در اعتراض به نتایج انتخابات در دادگاههای سراسر کشور از جمله تا دیوان عالی شکست خورد. وی گفت: دولت این کار بزرگ را انجام داده و حداقل کشور را در مدت سه سال و نیم اداره کرده و جنگ اقتصادی را به خوبی به پایان رسانده است. بعضی از کارگردان های مشهور نزد من آمدند و گفتند ما می خواهیم تکنولوژی را داخل کشور بیاوریم، به ما وام بدهید، کمکی بکنید.