سئو وردپرس چیست؟

در این قسمت شما با مفاهیم زیر آشنا خواهید شد:مفهموم وب سرور هانحوه نصب و فعال سازی سرور و تنظیمات اولیه وب سرورمفهوم پایگاه داده و آشنایی با ساخت بانک اطلاعاتی در mysqlانواع داده ها در بانک اطلاعاتی mysqlنحوه ساخت جدول در بانک اطلاعاتی و استفاده از phpmyadminاجرای اولین برنامه و تابع phpinfo۱- معرفی و آشنایی اولیهدر این قسمت با ساختار یک وب سایت آشنا می شیم و یاد میگیریم که اجزای یک وب سایت چیست و چطور راه اندازی می شود و بعد با سیستم مدیریت و محتوای وردپرس آشنا می شیم، نرم افزار تحت وبی که با آن قصد راه اندازی وب سایتمان را داریم.

به عنوان مثال با استفاده از نرم افزار CMS ای وی تک می توان تصویر زنده 32 تا 96 دوربین را بطور همزمان مشاهده نمود . هدف اصلی استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا ، رساندن اطلاعات کاربردی به شکلی مؤثربه مخاطبین می باشد. با استفاده از سه روش زیر میتوان تصاویر را برای دریافت رتبه سئو بهینه سازی کرد. بعد از نصب و فعالسازی شما باید فایل xml محتویات دمو را از پوشه قالب وردپرس انتخاب کنید و درون ریزی را انجام دهید .

ما اطمینان داریم استفاده از قالب شرکتی وردپرس توس وب چنان شیرین است که هرگز پشیمان نخواهید شد. زبان برنامه نویسی PHP دارای تگ های اختصاصی برای شروع و پایان می باشد که به راحتی می توانید در میان کد های HTML خود با استفاده از تگ های فوق به حالت پیاچپی وارد شوید. شما برای این کار باید توجه کنید که چه محصولات و یا خدماتی ارائه می دهید، سپس متناسب با همان، سایت خود را طراحی کنید و یا سفارش طراحی سایت اختصاصی دهید. پالت رنگی باید متناسب با پرسونای مخاطب، زمینه کاری کسب و کار ، طرح لوگو و رنگ سازمانی و با استفاده از اصول روانشناسی انتخاب شود.

برای دسترسی به ادیتور Paiza می توانید وارد این لینک شده و از آن استفاده کنید. صحبت میکنیم و بعد اطلاعات اصلی سایتمون رو در تنظیمات عمومی وردپرس مشخص می کنیم تا به وب سایتمون هویت بدیم، در آخر نمایی از وب سایت فعلیمون رو میبینیم، تعجب نکنید وب سایت شما همین الان هم راه افتاده ! از مزایای بزرگ این سیستم میتوان به مدیریت محتوا بصورت ساده یا با کمک کدنویسی HTML اشاره کرد. در این بخش از کلاس آموزش وردپرس مجتمع فنی آریا تهران با مفاهیم زیر آشنا خواهید شد:معرفی قالب های وردپرسیآموزش نصب قالب هااستفاده از امکانات قالب هااستفاده از ابزارک هاآموزش طراحی و ویرایش قالب۸- یک دنیا زیبایی با قالب های وردپرسبا بخش پوسته ها (قالب ها) آشنا میشیم، کمی درباره تفاوت قالب رایگان و پولی صحبت میکنیم و یاد میگیرم چطور و از کجا قالب های رایگان وردپرس رو پیدا و نصب کنیم.همچنین انواع روش نصب قالب رو هم یاد خواهیم گرفت و در آخر با کمک بخش های مختلف وردپرس قالب نصب شده رو کامل میکنیم.

شیوه برگزاری دوره آنلاین وردپرس دقیقا همانند دوره حضوری بوده، با این تفاوت که آموزش بر بستر فضای وب دنبال می شود. وردپرس یک تفاوت مهم و اساسی با سایر انواع CMS دارد. پیش از آنکه یادگیری برنامه نویسی را آغاز کنید، باید با دقت زمینۀ کاری که میخواهید در آن فعالیت داشته باشید را مشخص کنید. کدنویسی طراحی اختصاصی، در بیشتر موارد به صورت تیمی متشکل از برنامه نویس فرانت اند، برنامه نویس بک اند و گرافیست ها انجام می شود.

در این بخش از کلاس آموزش وردپرس در تهران با مفاهیم زیر آشنا خواهید شد:کار با بخش مدیریت برگهاضافه و حذف کردن برگه هاویراش برگه هامدیریت بخش دیدگاه هاویرایش و یا حذف دیدگاه ها۵- اولین برگه (صفحه) | ویرایش و افزودن برگه جدیدبرگه ها یکی از اصلی ترین بخش های یک وب سایت رو می سازن مثلا صفحه نخست سایت، صفحه درباره ما، تماس با ما و …

همانطور که پیشتر گفته شد آموزشگاه وردپرس آریا تهران سه مدل روش یادگیری وردپرس در اختیار کارآموزان قرار داده است. دقت کنید که این کار تنها در صورتی که میسر خواهد بود که فرمت فایل ما .php باشد در غیر این صورت کد های php اجرا نخواهد شد! چنان چه از قالب وردپرس و یا خدمات و پشتیبانی ما رضایت کافی نداشته باشید وجه پرداختی شما به صورت کامل بازگشت داده می شود. می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

افرادی که امکان حضور در کلاس های آموزشگاه آریا تهران را دارند می توانند برای یادگیری طراحی سایت با wordpress از دوره وردپرس حضوری این مجموعه استفاده کنند. اما اين دو سيستم مديريت محتوا ، کاربردي کاملا متفاوت دارند . این سیستم ها مناسب افرادیست که سایت فروشگاهی ساده نیاز دارند و از پرداخت هزینه های زیاد خودداری میکنند. با استفاده از تابع میتوان از نوشتن چندباره برخی وظایف جلوگیری کرد و فقط تابع مربوط به وظیفه مورد نظر در کدهای برنامه اصلی تنها با نوشتن یک خط کد، فراخوانی میشود.

میتوانید از جعبه ابزار اپن سورس مثل Bootstrap CSS استفاده کنید که با داشتن دکمه ها، نوار ابزارها، فرمها، جداول و مؤلفههای از پیش طراحی شده دیگر نیازی به کدنویسی همه چیز ندارید. پشتیبانی کامل از ووکامرس این امکان را به شما می دهد تا محصولات ساده و گروهی خود را براحتی ترجمه کنید و همین فرایند را در طول فرایند خرید و پرداخت ادامه دهید.