روزنامه ابتکار – تمرین نظامی شهروندان اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیه

همچنین خواهان این هستند که این سازمانها و فرماندهان ایرانی آن را در لیست تروریستی قرار داده تا از دسترسی آنها به هر گونه حمایت و منابع مالی جلوگیری شود. به گفته فعالان این منطقه، تیپ فاطمیون از یک سیستم خاص پیروی می کند، زیرا فرماندهان ارشد ایرانی و فرماندهان درجه دوم افغان هستند.

شبه نظامیان افغان تیپ فاطمیون با شناسنامه های سبزی که در دست دارند، هرگز در ایست های بازرسی رژیم متوقف یا بازرسی نمی شوند. فرماندهان همچنین بیمارستان الشفاء در المیادین را برای خدمت به شبه نظامیان افغان و خانواده های آنها آماده کرده اند، در حالی که از درمان پزشکی ساکنان منطقه در این بیمارستان جلوگیری می کنند.

جاسوسان اوباما در خدمت بایدن/ آیا ماجرای نفوذ تا بیخ گوش مسئولان تکرار خواهد شد؟ اگر شما کسی باشید که نقش اصلی را در دور زدن تحریمهای مالی بینالمللی بازی میکنید آیا انقدر احمق هستید که بلیط آمریکا تهیه کنید و به آمریکا سفر کنید؟ البته امام جمعه محترم نمیداند که تیم جدید در حال ادامه دادن مذاکراتی است که عراقچی هدایت آن را بر عهده داشت و حرف تازهای در میان نیست.

الان مشکلی که در آمریکا به وجود آمده این است که مشکل اشتغال پیدا شده و خیلی از مشاغل به خارج از آمریکا رفتهاند و خیلی از شغلها که هنوز وجود دارند، دیگر مانند گذشته برای مردم درآمد تولید نمیکنند؛ مردم به سختی زندگی میکنند و قشر متوسط در آمریکا ضعیف و کوچک شده است. علاوه بر این، اعضای تیپ فاطمیون جادههایی را کنترل میکنند که برای قاچاق و انتقال سبزیجات از عراق به دمشق و حمص از طریق عوامل وابسته، و تنباکو و مواد مخدر از سوریه به عراق استفاده میشوند.

بریتانیاییها و استرالیاییها آنچه را که روابط بینالمللی فرهنگی (international cultural relations) مینامند، به عنوان یکی از اولویتهای عمده در سیاست خارجی خود تلقی میکنند و هدف آن ارائة یک تصویر مثبت از این کشورها در جهان میدانند.

شنیده شد که رئيس كل دادگستري آذربايجان شرقي با بيان اينكه ۳۵ نفر از اعضاي شوراي اسلامي شهر، مديران شهرداري تبريز و پيمانكاران بازداشت و پرونده آنها در حال بررسي است، اتهام اين افراد را اخذ و پرداخت رشوه و تباني در انجام پروژههاي عمراني ذكر كرد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، صدای چند انفجار مهیب امروز شنبه از تل آویو و بندر یافا رژیم صهیونیستی شنیده شد.

به گزارش الف، پایگاه خبری-تحلیلی “نشنال اینترست” در گزارشی، نیروهای مسلح ایران را یکی از ستون های محکم و اصلیِ قدرت منطقه ای کشور ارزیابی کرده و به طور خاص به این مساله اشاره نموده که حتی تحریمهای گسترده بین المللی علیه ایران نیز نتوانسته اند مانع از قدرت گیریِ نیروهای نظامی این کشور شوند.

نشنال اینترست ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را دو نیروی اصلی نظامی عنوان کرده که به صورت مکمل کار می کنند و هماهنگی آن ها، موجب تقویتِ توان و قدرت نظامی و امنیتی ایران شده است. مجموع این مسائل موجب می شوند تا نیروی زمینی ایران و قوای مسلح این کشور را ضامنِ تبدیل شدنِ ایران به یک قدرت برجسته و غالبِ زمینی در منطقه خاورمیانه بدانیم».

وجود تحریم های گسترده از سوی کشورهای غربی علیه ایران موجب شده تا صنایع دفاعی و نظامی ایران قویا به دنبال پر کردنِ چالش ایجاد شده علیه این کشور باشند(با تولید ادوات نظامی مختلف).

این مساله موجب شده تا ایران در شرایط کنونی، از صنایعِ دفاعی و نظامیِ پرشوری برخوردار باشد که به هر نحو ممکن سعی دارند تا نیازهای این کشور را تامین کنند. از سیسادا تا قانون کاهش تهدیدات ایران؛ تحریمهایی که اوباما وضع کرد و ترامپ از آن بهرهبرداری میکند!

القامشلی، استان الحسکه: حداقل ۸۰۰ جنگجو، از جمله ۳۹۰ جنگجو و فرمانده نیروهای دفاع ملی تحت حمایت رژیم، در حالی که ۴۱۰ نفر از افراد غیرنظامی و مردم قبایل عرب مانند “العبید ویسار وحریث وبنی سبعه والشرابیین” هستند. به عنوان مثال، موقعیت جغرافیایی امن ایالات متحده در پشت دو خندق اقیانوسی باعث شده است که آمریکاییها میزان احساس ناامنی بسیاری از مردم کشورهای دیگر در مواجهه با همسایگان متخاصم را دست کم بگیرند.

بر اساس این گزارش، سوم ژانویه هیات ژوری به این نتیجه رسید که معاون مدیرعامل هالک بانک ترکیه تقلب کرده و همچنین مشکوک به نقض تحریمهای ایران از طریق دور زدن تحریمها، تقلبهای بانکی و پولشویی است. «یکی از مهمترین بخش های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، سپاه قدسِ آن است که از 15 تا 30 هزار نفر از نیروهای زبده و نخبه سپاه پاسداران تشکیل می شود.

در نتیجه، شاهد آن هستیم که ایران از نیروی زمینی گسترده و قابل توجهی چه در ارتشِ خود و چه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برخوردار است. از اواخر هفته گذشته تاکنون، مباحث پیرامون معرفی کابینه دوازدهم و وزیران پیشنهادی روحانی داغ تر و جدی تر شده و لابی های سیاسی زیادی را پیرامون این مقوله از سوی چهره ها، جریانات و گروه های سیاسی شاهد بوده ایم، این مسأله به داغ تر شدن گمانه زنی پیرامون معرفی گزینه های احتمالی وزارت در رسانه ها نیز انجامیده است و هر روز شاهد انتشار نام و لیست های مختلفی در این رابطه هستیم.

گروه ان.اس.او معتقد است که جاسوسافزار آن صرفا به “سازمانهای دولتی برای پیشگیری و تحقیق در قبال تروریسم و جنایتکاران به جهت نجات جان هزاران نفر در سراسر جهان” کمک میکند.

دیده بان حقوق بشر مجددا از جامعه بینالمللی، سازمان ملل و شورای امنیت خواهان رسیدگی و برخورد با همه عاملان و جنایتکاران سهیم در کشتار مردم سوریه میباشد. از اینکه با کلیات لیست استان های کشور همراه ما بودید بسیار سپاسگزاریم.

این کارمندان سابق سیاهپوست دولت آمریکا در ادامه اظهار کردند: ما قبلا هم این حرفها را شنیدهایم. به این نکته توجه کنید، هماکنون در دولت آقای رئیسی، پنج رئیسجمهور وجود دارد و همه آنها میگفتند اگر ما انتخاب شویم تحول ایجاد میکنیم اما اکنون میبینیم حتی قیمت مرغ هم پایین نیامده است.

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبرهایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبرهایی که مورد توجه قرار میگیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. ایران از قدرت و نیروی زمینیِ قابل توجهی برخوردار است.

این نیروی انقلابی، ایران را از قدرت زیادی جهت پیشبرد دستورکارهایش در مقابله با دشمنان خود رو به رو می کند. کما اینکه می توان ایران را از منظر قدرت نظامی، قدرتمند ترین کشور خاورمیانه دانست. یکی از نمونهها، تحمیل شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل به کودکان دیرالزور در سفرهایی بود که عمدتاً توسط مراکز فرهنگی ایران با هدف تحت تأثیر قرار دادن کودکان و تشویق آنها به پیروی از عقاید شیعه برگزار می شد.

یادتان هست سال ۹۴ گفتید: «والله، والله، والله (با برجام) در هستهای نه با کندی روبهرو خواهیم شد نه با توقف و تحقیقاتمان سر جایش خواهد بود؟ ایرانیهای فعال در سوریه نیز شعارهایی را که قبلاً در ایران سر داده میشد، تبلیغ کردند. این فرماندهان با خانواده های خود در خانه هایی نزدیک مقر و مراکز شبه نظامیان زندگی می کنند، در حالی که خانه ها متعلق به اشخاصی است که به مناطق خارج از کنترل رژیم سوریه گریخته اند.