روحانی آغاز سال ۱۴۰۰ را تبریک گفت

به گفته موگرینی نماینده اتحادیه اروپا، اقدام ترامپ بعد از آن بود که آقای روحانی تضمین داد اگر آمریکا از برجام خارج شود، ایران خارج نخواهد شد! او در ادامه گفت: «بر پایه توافقنامه موقت روابط بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا گسترش مییابد و فعالانه تلاش میکنیم یک پایه دایم در شکل منطقه آزاد تجاری بین ایران و اتحادیه اوراسیا تشکیل شود. او به هر چیزی دست بزند خراب میشود. اصلاح طلبان او را بهترین گزینه برای رویارویی با نامزدی محافظهکار در انتخابات ریاست جمهوری ۱۸ ژوئن میدانستند با این حال، “انفجار” ایجاد شده با افشای فایل صوتی مصاحبه او احتمالا سبب میشود تا صلاحیتاش در صورت نامزدی از سوی شورای نگهبان رد شود. بی وفا” منتشر کرد، میگوید که ترامپ یک نژادپرست و کلاهبردار است که مرتکب جرایم مالیاتی و مالی شده است. سخنگوی ترامپ ادعاهای کوهن را رد کرد و گفت که او تلاش میکند “از دروغها سود ببرد. در اولین سالگرد کشته شدن (شهادت) سلیمانی در ژانویه گذشته، قوه قضاییه عراق هم همزمان با ایران ترامپ را به قتل متهم کرد، جرمی که طبق قانون جزایی این کشور مجازات آن اعدام است. اس. ان. بی. سی بیان کرد، این رئیس جمهوری سابق آمریکا دستور مذکور را زمانی که فرزندانش در سال ۲۰۱۲ تا مرز دریافت کیفرخواست از سوی دفتر دادستان منطقه منهتن رفتند، مطرح کرد.

بر اساس اسناد موجود در کاخ کرملین، پوتین توانست «مدال برنز لیاقت» را به خاطر «خدمت صادقانه به ارتش خلق ملی» دریافت کند. ویلیام بار در اکتبر ۲۰۲۰، با نزدیک شدن انتخابات ریاستجمهوری، دورهام را به عنوان بازرس ویژه تعیین کرد تا در صورت تغییر وضعیت کاخ سفید در سال ۲۰۲۱، به تحقیقات جنایی خود ادامه دهد. یکی دیگر از سرویس های چینی الیزابت که به صورت 90 پارچه است و برای تعداد افراد 12 نفر نیز کاربرد دارد این نوع سرویس می باشد . پس از آن هم که ترامپ روی کار آمد، به واسطه کسب اطمینان از اینکه دولت روحانی در صورت خروج آمریکا و بازگرداندن تحریمها، از توافق خارج نمیشود، اقدام به خروج از برجام و زیرپا گذاشتن تمام تعهدات کرد. سخنگوی دولت بایدن تصریح کرد: بایدن هیچ قضاوت یا جهت گیری درباره اینکه وزارت دادگستری چگونه باید اقدام یا رفتار کند، انجام نداد و فکر نمیکنم وزارت دادگستری یا دادستان کل نیز چنین دیدگاهی داشته باشد. آنچه که از اسلامیت مهم است، اخلاق و رفتار اسلامی است. 15 – توسعه و تحکیم برادری اسلامی و تعاون عمومی بین همه مردم. بایدن برای منحرف کردن مردم از شکستها و ناکامیهایش سخت تقلا میکند. گفتم: مگر یادت نیست که ترامپ با اطمینان میگفت ایران برای بازگشت آمریکا به برجام حاضر میشود درباره صنایع موشکی و حضورش در منطقه هم مذاکره کند ولی تغییر دولت از غربگرایان به انقلابیون همه رشتههای آمریکا را پنبه کرد و حالا این آمریکاست که التماس میکند به برجام برگردد و ایران برایش شرط و شروط گذاشته است.

به محض تجمیع آرا، نتایج اعلام میشود. اینها همه از نتایج انتخاباتی است که در آن تقلب شده است. نتایج انتخابات تایید شده توسط هر ایالت نیز معتبر تلقی شد. جو بایدن دوران ابتدایی خود را در مدارس اسکرانتون سپری کرد و زمانی که تنها ۱۳ سال سن داشت، یعنی در سال ۱۹۵۵، خانواده او به مایفیلد، یک جامعه در نیو قلعه کانتی ایالت دلاور، مهاجرت کردند. وی در پاسخ به سوال دیگری درباره به کار بردن عبارت “شورش مسلحانه” از سوی بایدن برای حمله به کنگره و اینکه آیا او از وزارت دادگستری میخواهد علیه ترامپ یا هر شخصی دیگری اتهامی مطرح کند؟ به گزارش ایسنا به نقل از هیل، دونالد ترامپ در واکنش به سخنان جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا گفت که این سخنان و تاکید بر نقش او در شورش باعث تعمیق شکاف های سیاسی در کشور می شود. اتفاقی که می تواند در اتحادهای سیاسی و بین المللی را هم بین دو کشور تقویت کند. ترامپ ادامه داد: اینها یک تئاتر سیاسی برای انحراف اذهان از شکست بایدن است.

سخنگوی “سرویس مخفی” آمریکا( آژانس اطلاعاتی مخصوص حفاظت از روسای جمهوری آمریکا و خانواده هایشان) اعلام کرده که این سرویس اطلاعاتی و حفاظتی، تهدیدات اخیر ایران علیه جان ترامپ را جدی گرفته است. سخنگوی سرویس مخفی آمریکا این اظهارات را در واکنش به پیام های تهدید آمیز اخیر علیه ترامپ همزمان با دومین سالگرد ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی به دست آمریکا و به فرمان ترامپ، گفته است. به گزارش عصرایران، این نکته را “جاستین ویلان”، سخنگوی “سرویس مخفی” آمریکا در مصاحبه با هفته نامه آمریکایی ” نیوزویک” مورد تاکید قرار داده است. به گزارش ایمنا و به نقل از العالم، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روز پنجشنبه خود به وقت محلی این مطلب را در پاسخ به سوالی درباره پیامدهای اقدام ترامپ مبنی بر تحریک حامیانش برای حمله به کنگره و اقدام بایدن در این زمینه بیان کرد. سخنگوی کاخ سفید درباره انتظار بایدن از تحقیقات کمیته منتخب مجلس نمایندگان آمریکا درباره حوادث ششم ژانویه ۲۰۲۱ نیز اظهار کرد: به حمایت از تلاشهای آنها ادامه میدهیم اما درباره نتیجه پیش داوری نمیکنیم. دکتر روحانی با اشاره به اینکه در زمینه آب، قدمهای بسیار خوبی در این چند سال برداشتیم، اظهار داشت: برای اینکه مردم مستحضر باشند، در بهرهوری آب کشاورزی با کارهایی که در 5 سال گذشته انجام گرفته است، 30 درصد بهرهوری بیشتر شده یعنی سالی حدود 6 درصد بهرهوری اضافه شده است.