رقم یارانه در سال ۱۴۰۱ افزایش پیدا میکند؟

وی ادامه داد: کاشانی و زادمهر افرادی هستند که پیش از این هم در هیأتمدیره باشگاه پرسپولیس بودهاند و حسین عبدی هم مربی این تیم بوده، این درحالی است که علیاکبر طاهری بهعنوان مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس به همراه این 3 نفر کاملاً با فضای باشگاه آشنا هستند. پیش از این، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین تأکید کرده بود که مسکو در هر لحظه از زمان ممکن است با اقدامات تنبیهی خود، پاسخ اقدامات ضدروسی انگلیس را بدهد. سید رسول موسوی در صفحه توییتر خود با اشاره به ماجرای نوز بلژیکی و عکسی که وی از خود منتشر کرده بود خطاب به سفرای روسیه و انگلیس در تهران نوشت: عجیب است درست ۱۲۰ سال پیش محرم سال ۱۳۲۳ قمری موسیو نوز بلژیکی که از طرف روسها وزیر گمرکات ایران شده بود عکسی از خود منتشر کرد که جرقه ای برای انقلاب مشروطیت و سرانجام اخراج وی از ایران شد.

هفته گذشته این جاسوس دوجانبه روسیتبار به همراه دختر ۳۳ سالهاش در یک مرکز خرید در شهر «سالزبری» انگلیس بییهوش پیدا شدند. روسیه در حالی سفیر انگلیس را فراخوانده است که بریتانیا روز چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرد که قصد اخراج ۲۳ دیپلمات روس از انگلیس را در واکنش به مسموم شدن «سرگئی اسکریپال» جاسوس دوجانبه که اخیراً در انگلیس دچار حادثه شده است، دارد. سفیر انگلیس بدون عذرخواهی تنها توضیح سفارت روسیه را در صجفه توییتری خود باز نشر داده است! ۱- مردم ایران نشان داده اند که اختلاف داخلی، دلخوری و کمبود ها را مانند اختلاف خانوادگی میان پدر و پسر دیده و در برخورد با متجاوز خارجی تعارف ندارند؛ این ملت ۸ سال تمام زیر آتش جنگنده شوروی و فرانسه، بمب و موشک انگلیسی و اسلحه آمریکایی خون داده؛ اما ذره ای خاک نداده است.

اما بازسازی صحنه کنفرانس یورتا توسط دو سفیر روسیه و انگلستان چه معنایی دارد؟ سفیر انگلستان به همراه فرد دیگری که در میان تجمعکنندگان مقابل دانشگاه امیرکبیر بود و از آنها فیلمبرداری میکرد توسط پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد. سفیر انگلیس به محض پا گذاشتن در خاک ایران از لزوم ایجاد رابطه دیپلماتیک مناسب میان تهران و لندن گفته و در لابه لای سخنانش از وجود چالش ها نیز یاد کرده است.

۳- سفیر روسیه در تهران اگر همچنان به رابطه راهبردی میان تهران و مسکو می اندیشد باید در کوتاه ترین زمان ممکن این خطای سهوی اما پر معنا را جبران کرده کند. سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران بر پایه حفظ استقلال و تعامل با جهان بنا شده است، اما پاسخ متجاوز خارجی را با پایین کشیدن پرچم آن ها خواهد داد. در ادامه نیز محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: هر دو سفیر باید فوراً به طور رسمی بابت اقدام انجام شده عذرخواهی کنند در غیر اینصورت واکنش قاطع دیپلماتیک ضروری خواهد بود.

در ادامه حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه پیشنهادی دولت سیزدهم در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: اقدام غیردیپلماتیک دو سفیر خارجی در تهران، افکار عمومی را در جمهوری اسلامی ایران مکدر کرده است و نشان دهنده بی توجهی به آداب دیپلماتیک و غرور ملی مردم غیور ایران است. سفیر انگلیس در پاسخ ضمن ابراز تاسف از سوء تفاهم بوجود آمده اظهار داشت: ضمن احترام به جمهوری اسلامی ایران و مردم بزرگ و تاریخ این کشور، تاکید می کنم هیچگونه قصد و نیت سوئی در پشت این موضوع وجود نداشته و سفرا در صدد بوده اند تنها اتحاد روسیه و بریتانیا علیه آلمان نازی در زمان جنگ دوم جهانی را یادآوری کنند. سوء استفاده لندن از مسکو تاریخی بوده و روس ها به خوبی ذات پلید برتانیا را می شناسند.

سایمون شرکلیف باید محل بازداشت تروریست های سنتکام در موزه عبرت متحاوزین را تماشا کند. در حال حاضر مهیاست. آنها در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند و حالشان وخیم اعلام شده است. محمد باقر قالیباف رئیس مجلس درست در ساعتی که هنوز وزارت خارجه در خواب به سر میبرد در پیامی مقتدرانه در توییتر نوشت: اقدام دور از ادب دیپلماتیک و نامناسب سفرای دو کشور روسیه و انگلستان باید به سرعت توسط وزارت خارجه پیگیری شود.

اگر بتوانیم با روش درست تحریم را برطرف کنیم، باید برطرف کنیم. اما به نظر میرسد اگر مذاکرات هستهای این بار قرار باشد به نتیجه برسد، رفع تحریمهای دو بخش برای ایران ضروری است؛ یکی رفع تحریمهای بانکی و دیگری صنعت خودروسازی. وی درباره اینکه با انتخاب این اعضا تکلیف او در باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد، اظهار داشت: تشخیص اینکه من در پرسپولیس بمانم یا نه، با اعضای جدید هیأتمدیره است، اما هدف من شاد کردن هواداران پرسپولیس است و باید بگویم تا آخرین ساعتی که در پرسپولیس باشم، به وظیفهام عمل میکنم. به طور کلی مدلهای الگوهای خودتوضیح­ برداری با استفاده از ساختار پویای دادهها، در تجزیه و تحلیل روابط پویای متغیرها نتایج بهتری ارائه می­دهند.

  • تحریم های مربوط به بخش حمل و نقل
  • ماده دوازدهم: تضمينها و حوزه مسئولیتها
  • کلیه قراردادها باید توسط طرفین منعقد شده باشد
  • ماده هشتم: حقوق و مالكيت معنوی و مالكيت اطلاعات

در این ملاقات همچنین تاکید گردید ملت بزرگ ایران طی ۴۲ سال گذشته به کرات ثابت کرده اند که استقلالی که با جانفشانیها و مقاومتهای تاریخی به دست آورده اند را با تمام دقت و جدیت محافظت کرده و به عنوان یک کشور مقتدر روابط خود با کشورهای دیگر را مبتنی بر عزت ملی تنظیم مینمایند. سفیر فدراسیون روسیه در تهران برای ادای توضیحات در خصوص عکس منتشر شده، از سوی دستیار وزیر و مدیرکل اوراسیا به وزارت امورخارجه دعوت شد.سفیر روسیه در این ملاقات تصریح نمود که قصد وی از انتشار این عکس صرفا یادآوری اتحاد روسیه با بریتانیا بر علیه ارتش نازی در طول جنگ جهانی دوم بوده و به هیچ وجه هیچ انگیزه و منظور ضد ایرانی پشت انتشار این عکس وجود ندارد.