رسواییهای جنسی وزیر تبلیغات هیتلر

عیسی زارعپور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در برنامه زنده تلویزیونی درباره برنامههای فضایی کشور اعلام کرد که بیش از یک دهه است با همت متخصصان کشور به جمع کشورهایی که فناوری ساخت و پرتاب ماهواره دارند، پیوستهایم.

  • پنجعلی: معتقدم به دور دوم جام جهانی میرویم
  • قیمت ماهی قزل آلا سر به فلک کشید
  • صفحه نخست عناوین کل اخبار
  • از ماهواره کوثر رونمایی شد
  • آخرین اخبار
  • کتاب الطهاره (۴ جلد)

قانون اساسی لازم دیده است که برای برگزاری صحیح انتخابات و صیانت از آرای مردم، بر امر برگزاری انتخابات نظارت شود. در فهرست نمایندگان این گروه، فقط علی جدی نماینده شیروان و سید محمد موحد نماینده کهگیلویه، توانستند ۴۰ درصد از آرای واجدان شرایط رأی (به ترتیب ۲۸,۷۷۹ و ۷۵,۸۵۱ رأی) را دریافت کند و بیشترین رأی این گروه نیز متعلق به منصور شکرالهی نماینده کهنوج با ۳۳ درصد واجدان شرایط (۱۵۸۰۵۸ رأی) بوده است. تدبیر امام این بود که در این گونه موارد با دو سوم آرای نمایندگان به قانون بدل شود.

17. قانون موافقتنامه فرهنگی بین دولت شاهنشاهی ایران و دولت جمهوری عراق – مصوب ۱۲ آذر ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی و ۱۸ آذر ۱۳۴۷ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۴۷ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید. 33. قانون الحاق موادی به قانون استخدام نیروهای مسلح شاهنشاهی مربوط به ایجاد طبقه همافران – مصوب ۱۳ بهمن ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی و ۹ دی ۱۳۴۷ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۴۷ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید. 25. قانون استرداد اراضی واگذاری از زارعین معتاد به مواد مخدر – مصوب ۱۰ آذر ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی و ۹ دی ۱۳۴۷ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۴۷ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید. 6. قانون موافقتنامه بین دولت شاهنشاهی ایران و دولت جمهوری فدرال آلمان درباره همکاری فنی – مصوب ۱۱ اردیبهشت ۱۳۴۸ مجلس شورای ملی و ۱۲ اسفند ۱۳۴۷ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۸ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بامداد امروز (سه شنبه) ۱۲ بهمن ماه در پیامی توئیتری به زبان چینی سال نو چینی را تبریک گفت. 38. قانون تشدید مجازات به کار گماردن اطفال کمتر از ۱۲ سال در کارگاههای فرشبافی – مصوب ۸ دی ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی و ۱۴ بهمن ۱۳۴۷ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۴۷ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید. خب حالا برای اینکه بتوانیم خودمان را انقلابی نگه داریم باید چه کار کنیم؟ اما آن فرد، چون مهارت در طول سالیان سال به دست آورده، این امکان را به دست آورده ممکن است که این فرد بتواند برای خودش خوداشتغالی ایجاد کند. کشور به معنای واقعی کلمه سعادتمند خواهد شد اگر چنانچه زمامدار قوّهی مجریّه کسی باشد که بتواند این مسائل را حل و فصل کند. ۳- لغو و ابطال کلیه تصمیمات و اقدامات اقتصادی و مالی علیه جمهوری اسلامی ایران و انجام کلیه اقدامات اداری و حقوقی لازم جهت لغو و ابطال تمامی دعاوی و ادعاهای دولت آمریکا و مؤسسات و شرکتهای آمریکایی علیه ایران به هر صورت و به هر عنوان و انجام کلیه اقدامات اداری و حقوقی لازم جهت عدم طرح هر نوع دعوای حقوقی یا جزائی و مالی جدید از طرف اشخاص حقیقی و حقوقی رسمی و غیررسمی دولت آمریکا و یا مؤسسات و شرکتهای آمریکایی و چنانچه هر گونه ادعائی علیه ایران و اتباع ایرانی در هر یک از دادگاههای در رابطه با انقلاب اسلامی ایران و تصرف مرکز توطئه آمریکا و دستگیرشدگان در آن مطرح شود و رأی به محکومیت ایران و یا اتباع ایرانی صادر شود، دولت آمریکا متعهد و ضامن است پاسخگوی آن باشد و متعهد و ضامن است که غرامت و خسارت ناشی از آن را بپردازد.

چنانچه تعداد نمايندگان مجلس كمتر از چهار پنجم مجموع نمايندگان گردد و بيشتر از يك سال به پايان دوره نمايندگي باقي باشد و يا در مدت باقيمانده هيچيك از انتخابات مذكور برگزار نگردد انتخابات مياندوره اي انجام خواهد شد.

ماده 89 – به غیبت و تأخیر غیرموجه حقوق تعلق نمیگیرد. 3. قانون اصلاح ماده ۵۶ قانون استخدام نیروهای مسلح شاهنشاهی – مصوب ۲۲ اسفند ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی و ۸ اردیبهشت ۱۳۴۸ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۴۸ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید. 21. قانون موافقتنامه همکاری فنی و علمی بین دولت شاهنشاهی ایران و دولت جمهوری فرانسه – مصوب ۳۰ آبان ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی و ۲ دی ۱۳۴۷ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۹ دی ۱۳۴۷ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید. 14. قانون اجازه پرداخت حقالسهم دولت ایران در برنامه غذایی جهانی – مصوب ۱۰ آذر ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی و ۴ آذر ۱۳۴۷ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۴۷ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید. 22. قانون اضافه اعتبارات مورد نیاز وزارتخانهها و موسسات دولتی – مصوب ۵ دی ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی و ۲ دی ۱۳۴۷ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۴۷ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید.

47. قانون اجازه واگذاری و فروش اراضی و ساختمانهای دولتی – مصوب ۲۲ اسفند ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی و ۲۱ اسفند ۱۳۴۷ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۴۷ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید. 19. تصمیم قانونی دایر به سلب مصونیت پارلمانی از آقای محمد باقر بیات نماینده مجلس شورای ملی – مصوب ۲۸ آذر ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی.

استان گیلان و مازندران هر کدام 4 نماینده. ماده 90 – محاسبه ساعات غیبت در کمیسیونها با رؤسای کمیسیونها و در جلسات رسمی مجلس با هیأت رئیسه میباشد و در هر دو صورت،اعلان رسمی غیبت با هیأت رئیسه مجلس خواهد بود. ماده 67 – تشكيلات قضائي هر حوزه انتخابيه به منظور پيشگيري از وقوع جرم، ضمن هماهنگي با ناظرين شوراي نگهبان و هيأت اجرائي اقدامات لازم را در محدوده مقررات معمول مي دارد. ماده 49 – وزارت كشور موظّف است پس از وصول نتايج بررسي از مراجع مذكور در ماده (48) مراتب را به فرمانداران و بخشداران مراكز حوزه هاي انتخابيه به نحو مقتضي اعلام نمايد و فرمانداران و بخشداران مراكز حوزه هاي انتخابيه موظفند عيناً مدارك و نتايج بررسي را در جلسه مشترك هيأت اجرائي و هيأت نظارت مركز حوزه انتخابيه مربوطه مطرح نمايند. تفسیر قانون اساسی، نظارت بر برگزاری انتخابات و همهپرسیها و نیز تشخیص انطباق همه قوانین و مقررات کشور با موازین شرعی و قانون اساسی از مسئولیتهای این شورا است.

تشخیص عدم مغایرت مصوبات مجلس شورای اسلامی با احکام اسلام با اکثریت فقهای شورای نگهبان و تشخیص عدم تعارض آنها با قانون اساسی بر عهده اکثریت همه اعضای شورای نگهبان است. دبیر کمیسیون مشترک طرح صیانت درمورد پیشنهارات ارائه شده مرکز پژوهشهای مجلس بر طرح صیانت، بیان کرد: «فرض بر این است که کلیات همین نسخه ۲۲ مادهای که پنجم دی ماه تهیه شد را بررسی میکنیم، وارد جزئیاتش میشویم و همین ملاک کمیسیون قرار میگیرد. بنده از همهی آن کسانی که وارد میدان نامزدیِ انتخابات شدند، لازم است تشکّر کنم. سید روحالله خمینی، از شیخ محمدرضا اصفهانی، شیخ عباس قمی، سید محسن امین عاملی و سید ابوالقاسم دهکردی اصفهانی اجازه روایت دریافت کرده است. استاد اصلی سید روحالله خمینی در علم فقه و اصول، شیخ عبدالکریم حائری، زعیم حوزه علمیه قم و مرجع تقلید شیعیان بود. 30. قانون بیمه اجباری مسولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث – مصوب ۲۶ آذر ۱۳۴۷ مجلس شورای ملی و ۲۳ دی ۱۳۴۷ مجلس سنا – این قانون در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۴۷ به توشیح محمدرضا شاه پهلوی رسید.