دیجیتال مارکتر کیست ؟

در ۲۴ ساعت گذشته بازی سانفلاور فارمرز با مصرف ۴۲ درصد از کل کارمزد تراکنشها در پالیگان، به پرمصرفترین استفاده کننده از هزینه گس در شبکه تبدیل شده است. دادههای وبسایت کوین مارکت کپ نشان میدهد قیمت شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۸ درصد بیشتر شده است. با اینکه بیش از ۶ میلیارد دلار از قراردادهای اختیار معامله منقضی می شود، قیمت بیت کوین با جهشی نسبتا قدرتمندانه به بالای ۴۸,۰۰۰ دلار رسید.

یک آدرس متعلق به بایننس، در روز سهشنبه ۴۳,۰۰۰ واحد بیت کوین با قیمت متوسط ۴۶,۵۵۳.۶۸ دلار خریده و ارزش کل کیف پول را به ۵.۵ میلیارد دلار رساند. به گفته پاندل، اگر فرض کنیم سهم بیت کوین از بازار داراییهای مختص ذخیره ارزش، طی ۵ سال آینده به ۵۰ درصد افزایش یابد، قیمت آن به بیش از ۱۰۰٬۰۰۰ دلار خواهد رسید. گفتنی است که ۴۰.۲۷ میلیارد دلار از ذخایر کوین بیس، بیتکوین بوده است. این میلیاردر آمریکایی سال گذشته موضع خود را در مورد بزرگترین ارز دیجیتال جهان تغییر داد و گفت یک تا ۲ درصد دارایی خالص خود را به بیتکوین اختصاص میدهد.

انویدیا (Nvidia)، یکی از غولهای حوزه فناوری، روز سهشنبه در نمایشگاه لوازم الکترونیکی لاسوگاس، اعلام کرد که پلتفرمی به نام اومنیورس (Omniverse) ویژه طراحی سهبعدی و شبیهسازی دنیاهای مجازی ساخته است و از این پس آن را بهصورت رایگان در اختیار توسعهدهندگان و هنرمندان قرار خواهد داد. بازار معاملات توکنهای غیرمثلی اوپنسی روز سهشنبه اعلام کرد که با جمعآوری سرمایه ۳۰۰ میلیون دلاری، توانسته است ارزش خود را به ۱۳.۳ میلیارد دلار برساند.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی و با بررسی های تخصصی و هماهنگی های قضائی در بازرسی از محل، ۱۹ دستگاه ماینر به صورت فعال و متصل به شبکه برق شهری مشاهده و کشف شد. در پیامک تبلیغ لینک صفحه اینستاگرام فروشگاه هم گذاشتهاند؛ بعد از نگاهی به صفحه اینستاگرام از محتوایش خوشتان میآید و دنبالش میکنید. فروش مداوم در بازار ارزهای دیجیتال، بهای بیت کوین را با ۷ درصد کاهش، به کف روزانه ۴۷,۴۰۰ دلاری در صرافی بیتاستمپ رسانده است که پایینترین قیمت ارز دیجیتال پرچمدار بازار از روز ۲۱ دسامبر تاکنون است. با ما همراه باشید تا معیارهای انتخاب صرافی ارز دیجیتال ایرانی را به شما بگوییم تا خرید ارز دیجیتال با شرایط ایدهآلی را تجربه کنید.

این کیف پول همچنان در محدوده ۴۰ هزار دلاری مشغول خرید بیت کوین است و درحال حاضر مجموعاً ۱۲۱,۳۹۶ بیت کوین به ارزش تقریبی ۵ میلیارد دلار در اختیار دارد. از این ارز دیجیتال برای خرید درون بازی My Neighbor Alice استفاده میشود. به همین دلیل ممکن است با یک پیام ساده بتوانید طیف وسیعی از مخاطبان را پوشش دهید. وقوع ناآرامیها در قزاقستان با استعفای هیئت دولت و قطعی گسترده اینترنت در این کشور همراه شد. هنوز مشخص نیست وضعیت اینترنت در این کشور چه موقع به روال عادی بازمیگردد.

برای آنکه در این میان، دستمان از دست نظم و ترتیب، جدا نشود این موضوع را شبیه به یک سریال ۱۲ و نیم قسمتی در نظر گرفتیم تا بر ذهن و دل شما هم بنشیند. پیتر شیف، منتقد سرسخت بیت کوین و ارزهای دیجیتال ادعا میکند اگرچه بیت کوین در ۱۲ ماه گذشته ۶۰ درصد افزایش داشته است، اما بیشترین این سودها در ۵ هفته ابتدایی سال ۲۰۲۱ بهدستآمده است.