دوره ورود به دنیای Php – همیار آکادمی

این دوره آموزشی برای افرادی مناسب است که قصد ورود به دنیای برنامه نویسی با زبان PHP را دارند. ازینرو افزونه های رایگان نیز برای اینکه کیفیت خود را به حد مناسب برسانند و بتواننند در این رقابت باقی بمانند در بالا بردن کیفیت تلاش می کنند. پیش از آن با توجه به اینکه برنامه نویسی USSD معمولاً با زبان PHP انجام میشود، مجموعه فیلمهای آموزش PHP معرفی شدهاند. به 2 دلیل باید به شما تبریک بگوییم: اول اینکه به دنبال راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای بیزینس سنتی خود هستید و دوم اینکه اقدام کرده اید و در حال سعی و تلاش برای پیدا کردن بهترین تیم طراحی سایت در مشهد هستید.

حتی اگر کلا قرار است کسبوکار شما با اپلیکیشن موبایل انجام شود، باز هم داشتن وبسایت چه برای ارائه نسخه وبی همان خدمات موبایل و یا صرفا بهعنوان جایی برای پیدا کردن لینک دانلود اپلیکیشن، ضروری است. با این وجود جای تعجب نیست که تقاضا برای انجام طراحی روز به روز افزایش پیدا کند.

قتی هدف شما از راه اندازی سایت، ایجاد یک کسب و کار آنلاین و یا یک فروشگاه اینترنتی باشد، بزرگترین عنصری که می تواند روی رونق گرفتن و افزایش سفارشات شما تاثیر داشته باشد دیده شدن است. در این دوره، آموزش CodeIgniter با رویکردی پروژه محور ارائه شده است و یک فروشگاه اینترنتی به صورت ساده اما جامع، طراحی و توسعه داده میشود. فیلم آموزش ساخت نرم افزار فروشگاه اینترنتی با فریمورک CodeIgniter: طول مدت این دوره ۷ ساعت و ۱۷ دقیقه و مدرس آن مهندس امید نجفی پور است. فیلم آموزش برنامه نویسی PHP: طول مدت این دوره ۲۸ ساعت و ۳۱ دقیقه و مدرس آن دکتر مصطفی کلامی هریس است.

فیلم آموزش فریمورک PHP کدایگنایتر (CodeIgniter): طول مدت این دوره آموزشی ۷ ساعت و مدرس آن مهندس مهدی عاشوری است. CodeIgniter یک فریمورک محبوب PHP برای ایجاد وباپلیکیشن است. پس از فراهم کردن ملزومات مورد نیاز برای اتصال به شبکه موبایل و رعایت موارد لازم جهت برقراری ارتباط با اپراتورها، باید با استفاده از یک پلتفرم و فناوریهای توسعه، سرویسها و خدماتی که قرار است از طریق بستر USSD ارائه شوند را پیادهسازی و برنامه نویسی کرد. پس از خرید سرکد USSD باید ارتباط و اتصال سرویس USSD را با اپراتور و شبکه موبایل برقرار کرد. مثلاً برخی از اپراتورها ممکن است تنها به وبسرورهایی اجازه اتصال به شبکه خود را بدهند که از فناوری MPLS استفاده میکنند.

یک «Gateway» که میتوان آن را «دروازه» یا «درگاه» نامید، مجموعهای از سختافزارها و نرمافزارهای مورد نیاز برای اتصال متقابل دو یا بیش از دو شبکه مختلف است که تبدیل پروتکلها را شامل میشود. برای اتصال به شبکه موبایل باید پروتکل مورد نظر را انتخاب کرد. همچنین اپراتورها قوانینی را برای استفاده از کدهای USSD در شبکه خود تعیین میکنند. قیمت کدهای USSD بسته به تعداد رقمهای آن متفاوت است. قیمت دامینهای پرکاربردی هم مثل com صد و سیونه هزار تومان و ir چهار هزار و پانصد تومان(در شرکتهای مختلف متفاوت است) میباشد. بعدازاینکه روش ساخت سایتتان را انتخاب کردید، باید یک هاست(میزبان وب) و دامین خریداری کنید که در حال حاضر هزینه یک هاست حدودا از صد هزار تومان شروع میشود (البته این مقدار در شرکتهای مختلف متفاوت است)، شما باید با توجه به نیاز سایتتان هاست مناسب را انتخاب کنید.

راهاندازی سرویس USSD به این صورت است که ابتدا باید یک سرکد USSD خریداری و سپس باید ارتباط با اپراتور و شبکه موبایل بر اساس پروتکلهای تعریف شده برقرار شود. برای راهاندازی یک سرویس USSD ابتدا باید یک کد USSD یا همان سرکد USSD را خریداری کرد. در ادامه هر یک از این روشهای خرید سرکد USSD شرح داده شدهاند. هدف این دوره آموزشی شرح نحوه ایجاد وبسایت به روش سریع و اصولی و مبتنی بر مدل MVC است.

هدف این فرادرس آموزش تمامی موضوعات و مباحث عملی مورد نیاز برای ورود به دنیای برنامه نویسی و پیادهسازی وب به روش پویا و با استفاده از زبان PHP است. افزونههایی برای چندزبانه کردن سایت وردپرس وجود دارد که میتوانید به کمک آنها و با ترجمه صحیح سایت خود، به هدف خود برسید. این کار میتواند با پیادهسازی ایده برای تولید محتوا آغاز شده و با خلاقیتهایی که در فرآیند محتوا نویسی خواهد داشت، به هر چه بیشتر کردن جذابیت یک سایت کمک کند. یا ممکن است تنها دریافت شماره موبایل مشتری کافی باشد و فقط با وارد کردن کد دستوری تعیین شده، شماره همراه کاربر در پایگاه داده ذخیره شود.

انجام طراحی تجربه کاربری یا User Experience در سطح اولیه . دورههایی که برای دانشجوها در این سایت وجود دارد شامل: آموزش طراحی سایت، آموزش برنامه نویسی وب، زبان برنامه نویسی Ruby، HTML5، Ruby on Rails و CSS3، jQuery و JavaScript میباشد. بسیاری از دورههای آموزشی مجموعه آموزش برنامه نویسی PHP به صورت پروژه محور ارائه میشوند و در آنها از مثالهای مختلف برای درک بهتر مفاهیم استفاده شده است. اگر سایت شما ایستا باشد هر بار برای ایجاد تغییرات نیاز به برنامه نویسی و تغییر در کدها خواهید داشت و در صورت عدم دانش کافی می بایست هربار به شرکت های طراحی سایت مراجعه نمایید.

همچنین وب سایت های تحویل شده توسط دارکوب دارای یکسال پشتیبانی می باشند که در این زمان در صورت بروز مشکل در وب سایت، تیم پشتیبانی سریعا مشکل را رفع خواهند نمود. پشتیبانی یکساله رایگان از جمله خدماتی است که شرکت کیان تجارت برای طراحی و ساخت سایت ارائه می دهد. PHP یکی از رایجترین و بهترین زبانهای برنامه نویسی برای طراحی سایت و توسعه وباپلیکیشنها به حساب میآید. سئو و بهینه سازی یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که در طراحی وب سایت باید رعایت شود.

تکنیک های موثر برای بهینه سازی و سئو سایت های وردپرسی را از دست ندهید. عموما سایت های وردپرسی توی سئو موفق ترن و نسبت به سیستم های دیگر راحت تر توی گوگل رتبه میگیرند و میان بالا این بخاطر ساختاری که خوده وردپرس داره و البته افزونه های فوق العاده ای که به سئوی سایت وردپرسی کمک میکنند یکی از بهترین افزونه هایی که میتوانید در جهت کمک به ارتقاء سئوی سایت استفاده کنید Yoas seo است که بصورت رایگان و پولی قابل تهیه است.

جولا یک رقیب برای وردپرس محسوب میشود و میتواند بدون هیچ گوه محدودیتی بهترین سایت ها را بسازد. و میتواند بهعنوان روشی برای یادگیری افراد باشد، که به دنبال بهبود مهارتهای شغلی خود هستند. سایتها به دو دسته کلی ایستاتیک (Static Website) و دینامیک (Dynamic Website) تقسیم میشوند. ایجاد URL ها، دسته ها و برچسب ها، جستجوی محتواهای شما را برای کاربران وب آسان می کند.

می توانید تقریباً درباره هر زبان مقدماتی با صرف یک روز زمان، یک درک پایه ای از زبان دلخواه خود داشته باشید. مزیت برنامه نویسی نسبت به بیشتر شغل ها در این است که اگر حتی استخدام هم نشوید، می توانید به عنوان یک شغل خوب از آن درآمد داشته باشید.