خانه به خانه برای تزریق واکسن – ایرنا

ترامپ نمیخواست خون جورجیا پای او نوشته شود. این مسئلهای نیست که رییس جمهور سابق از آن بیخبر باشد اما ظواهر امر نشان میدهد هدف اصلی این کارآفرین زبردست دستیابی به سرمایهای هنگفت است که هزینه کمپینهای او برای انتخابات ۲۰۲۴ را تامین خواهد کرد؛ انتخاباتی که حتی کهنه دموکراتهایی نظیر کیلینتون هم بیم خود از پیروزی ترامپ را پنهان نکردهاند.

من این جا درباره این موضوع از لحاظ زمان گریز – یعنی زمانی که ایران نیاز دارد تا مواد شکافپذیر کافی برای تولید یک اسلحه هستهای را، چنان چه تصمیم به ساخت آن بگیرد، به دست آورد و تولید کند – صحبت کردهام. ایران مجهز به سلاح هستهای، کل خاورمیانه را وارد یک رقابت تسلیحات هستهای میکند. اما مسئله این نیست که آیا حذف او کار صحیحی بود یا خیر بلکه مسئله پیشبینی تبعات چنین اقدامی بود و پرسیدن اینکه آیا این اقدام ما را ایمنتر میکند یا خیر؟

امیر عبداللهیان از دیپلمات های کهنه کار وزارت امور خارجه ایران است که پیش از این در پست های مختلف در وزارت امور خارجه خدمت کرده است. انتظار داریم تا برخی از دولتهای عضو اتحادیه آفریقا طی نشست حاضر در اتیوپی، لغو پذیرش رژیم صهیونیستی به عنوان عضو ناظر را مطالبه کنند. تا سال ۱۳۰۳ مدرسه در همان دارالفنون دایر بود که در این سال به یکی از حیاطهای عمارت مسعودیه منتقل شد.

سرمایهگذاران ترک در جای جای آفریقا آثار ماندگار از خود به جای میگذارند. به گزارش شبکه الجزیره، محمد بن عبدالرحمان آل ثانی، وزیر امور خارجه قطر امروز پنجشنبه به تهران پایتخت ایران سفر خواهد کرد.

امروز در حزب جمهوریخواه کمتر کسی جرات دارد علیه او صحبت کند. یعنی در حقیقت دستور کار سیاست خارجی دولت جو بایدن ریشه در همان شعار اول آمریکای دونالد ترامپ دارد.

ما طبق برنامه و سیاست خود این کار را انجام می دهیم. بدین منظور «الکساندر شالنبرگ» وزیر امور خارجه اتریش چند روز پس از دیدار با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر امورخارجه آلمان در اسفندماه ۹۸ به تهران سفر کرد.

به گزارش ایسنا، آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر از انتخاب رامین طلوعی، یک فرد ایرانی تبار برای سمت دستیار وزیر امور خارجه در دفتر امور اقتصادی و بازرگانی خبر داد.

اگر ایرانیها متوجه شوند که دنیا قصد جدی برای مهار آنها ندارد، به سمت تولید بمب پیش میروند. اگر ایران به فراخوانهای ایالات متحده برای از سرگیری گفتوگوهای دیپلماتیک عمل نکند، دولت ایالات متحده چنانچه نخواهد بر تهران تحریم اعمال کند، تحت چه محدودیتهایی اعمال فشار بر ایران را افزایش خواهد داد؟ اما نکته مهم و قابل توجه این است که میتوان در اجرای طرح خانه به خانه و واکسیناسیون در منزل که وزیر بهداشت برآن تأکید داشتند از ظرفیت طرح شهید سلیمانی استفاده کرد.البته شهرداری تهران هم ظرفیت بسیار خوبی در این زمینه دارد و با سازماندهی از طریق وزارت بهداشت میتوان از ظرفیتهای این سازمان در موضوع واکسیناسیون در منزل بهره برد.

به گفته دکتر حامد برکاتی؛ مسئولان واکسیناسیون براساس نوبت دهی به منازل متقاضیان مراجعه کردهاند و بخصوص در زمینه معلولان این کار آغاز شده است، زیرا تعدادی از افرادی که حتی در منزل وابسته به تخت نبودند هم، به دلایلی واکسن نزدند. ما در جنگ قره باغ شاهد حمایت قاطع دولت و ملت ایران از جمهوری آذربایجان بوده ایم و قدردان آن هستیم.

وی افزود که بلینکن بار دیگر بر حمایت قاطع آمریکا از استقلال، حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین در مقابله با تجاوز احتمالی روسیه تاکید کرد. در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۵، ترامپ کاندیداتوری خود برای کسب نامزدی حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ را از مقر خود در برج ترامپ در نیویورک اعلام کرد. ترامپ، متولد و بزرگشدهٔ بخش کویینز نیویورک است. آقای پرایس: آن چه میتوانم بگویم این است که ما مشتاقانه چشم به راه تعمیق تعاملمان با مردم فلسطینی و رهبری فلسطینی هستم.

حتی پیش از آنکه وی به ریاست جمهوری برسد شایعات زیادی در مورد چشم داشتن ترامپ به کمپینهای آنلاین و سرمایه اجتماعی برای درآمدزایی به گوش میرسید. ترامپ در ازای نرخ های سود کمتر بر بدهی و زمان بیشتر برای پرداخت آن 50٪ از مالکیت در کازینو را به صاحبان اولیهٔ اوراق قرضه واگذار کرد.او خط هواپیمایی اش، «ترامپ شاتل» و قایق بزرگ 282 فوتی اش، «ترامپ پرینسس» را فروخت.تاج محل در 5 اکتبر 1991 از ورشکستگی خارج شد .

با احتساب واریز مرحله قبل به مبلغ 2هزار و 226 میلیارد ریال جمعا در سال جاری 3هزار و776 میلیارد ریال به این وزارت خانه پرداخت شد. از سوابق شغلی حسین امیر عبداللهیان میتوان به معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه، مدیر کل خلیج فارس و خاورمیانه، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور بحرین، معاون مدیر کل خلیج فارس و رئیس ستاد ویژه عراق در وزارت امور خارجه و معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد، مشاور وزیر امورخارجه در سال ۹۵ اشاره کرد.

او پس از پیروزی روحانی در انتخابات ۹۲ یکی از منتقدان جدی مذاکرات هستهای در دولت روحانی بود. آن یک تاکتیک است تا هدف راهبردیمان را به دست آوریم و آن هدف راهبردی، اطمینان یافتن از این موضوع است که ایران هرگز نخواهد توانست در موقعیتی باشد که یک سلاح هستهای به دست آورد. این دیدار قرار است ۳۱ ژانویه در کاخ سفید انجام شود و امیر قطر با جو بایدن درمورد طیفی از موضوعات مختلف که امنیت انرژی در جهان را تهدید میکند گفتوگو خواهد کرد.

وقتی همهي قوانین مادر بر کوچکسازی دولت تأکید میکنند و کوچکسازی دولت «نُقل محافل انتخاباتی ـ سیاسی» در کشور است و کوچکسازی ارزش مقدسی است که هر نوع سیاست اداری ملی بر آن تأکید میکند و برگ برنده در مبارزات سیاسی است، بیتردید هر دولتی بعضاً بدون توجه به اقتضائات زمانه (که ممکن است کوچکسازی را در آن شرایط مفید نداند) و با اتکا به قوانین تلاش میکند رفتار متناسب با آن قوانین (کوچکسازی دولت) را از خود نشان دهد.

آقای راغی : شما دیگران را فراموش کردید و مستقیما حاجی صاحب راشدالدین را هدف قرار دادید در حالیکه در کار خود بسیار موفق وضمنا خسربره قهرمان ملی کشور است و حد اقل از جمله کسانی هست که عمر خود را فدای وطن خود ساخت اما کسانی هم پیدا میشوند که بیش از 12 سال در عمر 85 سالگی که تمام عمر خود را فحاشی در غرب سپری کرده است و حالا بصفت سفیرکبیر افغانستان در عربستان سعودی بوده بغیراز منافع شخصی خود دیگر در قصه عزت افغانستان وغیره اصلا نیست حاجی راشد الدین بهرحال جوان است و انرژی کار را هم دارد ولی عزیز خان کرزی خلاف سن تقاعد کار میکند.

شما میدانید که نه داکتر عبدالله ونه هم داکتر سپنتا توانست کسانیکه درنمایندگی های سیاسی وزارت خارجه ازمدت ها سفیر هستند ختم وظیفه شوند مانند سفیر افغانستان درپولند سفیر افغانستان درچک وکاکا رئیس جمهور سفیر افغانستان درعربستان ، اگر شما تصمیم هم بگیریدکه ایشان را ختم وظیفه کنید نمیتوانید طورمثال میتوان اورد که داکتر سپنتا هفت سفیر بی کاره که اصلا انها نتوانسته اند درعرصه دپلوماسی کاری بکنند طی پشنهاد به ریاست جمهوری سه مراتب ارسال کرد ازجانب داوود زی به دلیل اینکه کاکا رئیس جمهور دران پشنهاد اسمش بود حفظ گردید که تاهنوز معاشات انها بدون قانونی اجرا میگردد هرکدام ان برایت سه مرتبه نیز تمدید تقاعد شده است که اخرین اجازه حکم قانونی ان است .خوب اگر شما نیز همین طورپیشنهاد کنید حفظ شود درنهایت چه خواهند گرد .

پس از تلاشهای فرانسه، ژاپن و برخی کشورهای دیگر، دولت اتریش نیز در این مسیر قدم گذاشت. او در دوران رقابت های انتخاباتی به طور مستقیم در کمپین های تبلیغاتی دخالت نداشت شاید به این دلیل که در طرف دیگر ماجرا نیز یکی از دوستان نزدیک وی قرار داشت.

  1. بسم الله محمدی وزیر دفاع ملی
  2. عکس 4*3
  3. بلیط قطار
  4. عربستان سعودی: سفارت در الریاض

حالا اگر شرایط اقتصادی آمریکا خوب بود، شاید این مشکلات خیلی به وجود نمیآمد ولی چون قشر متوسط آمریکا آسیب جدی دیده و کوچک و ضعیف شده، مردم دنبال مقصر میگردند و یکی از کارهایی که ترامپ کرده این است که خودش به این موضوع جهت داده و خیلی از تقصیرها را گردن اقلیتها انداخته است؛ ادبیاتی که راستگرایان از آن لذت میبرند. بر اساس گزارش «بیزنس اینسایدر»با وجود درخواستهای فزاینده برای فعال کردن متمم ۲۵ قانون اساسی آمریکا و برکناری ترامپ از ریاست جمهوری، مایک پنس معاون رئیس جمهوری با این اقدام مخالف است.