تفاوت سایت WordPress.com و WordPress.org چیست؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که به طور مکرر از جانب مشتریان ما پرسیده می شود این است که خرید CMS اختصاصی برای آنها بهتر است یا وردپرس؟ بهعلاوه در این قسمت میتوان لینک “Switch to PHP Setting” را انتخاب و لیست تنظیمات PHP.ini را مشاهده و تغییر داد. پس از تغییر حجم مجاز آپلود نیاز است که این مقدار (حداکثر حجم قابل ذخیره در پایگاه داده) را نیز تغییر دهید. میخواستم بدونم با دیدن این آموزشهای رایگان که گذاشتید باز هم نیازی هست که در دوره مقدماتی طراحی وب سایت شرکت کنیم ؟

اگر در تلاشید فایلهای PHP را باز کرده یا اجرا کنید، برای کامپایل کردن کدها باید PHP را دانلود و روی کامپیوتر خود نصب کنید. اگر میخواهید فقط نگاهی سریع به درون فایل بیندازید، میتوانید از Notepad استفاده کرده و دیگر مجبور نباشید نرمافزار دیگری دانلود کنید. برنامه نویس ها افرادی هستند که زبان کامپیوتر را بلدند و میتوانند با استفاده از آن ،که همان زبان های برنامه نویسی هستند برای کامپیوتر ها و سیستم ها، دستوراتی قابل اجرا را ایجاد کنند. PDO درواقع بک روش اتصال به دبتابیس و مدیریت اعمال مربوط به آن است که در واقع به برای پروژ های شی گرا طراحی شده است.

PDO جایگزین روش های دیگر اتصال به دیتابیس در برنامه نویسی شی گرا در PHP می باشد. خوشبختانه وردپرس پلاگین های عالی برای کمک به افزایش سرعت سایت دارد. این کار تنها با کمک CSS و HTML امکانپذیر خواهد بود. البته قرار نیست که فقط اقدام به تدریس شی گرایی کنیم بلکه قرار در این دوره اقدام به یادگیری مباحث PDO نیز بکنید. این امکان وجود دارد که شما یک قالب کلی برای هر برند ماشین خود بسازید و سپس با ساخت شی از آن می توانید اقدام به افزودن جزیئات برای مدل های ماشین خود کنید.

یکی دیگر از روش های انتخاب CMS خوب مشاهده برندهای برتر و کسبوکارهای موفق در صنعت شماست. یکم روش فکر کنید. اگر بخواهیم ببینیم الآن، نسخه PHP که توسط تیم PHP به ما ارائه شده است، چه نسخهای است، کافی است که در گوگل سرچ کنید “PHP Last Version” و سایت ویکیپدیا را باز کنید و در بخش “History” میتوانید آخرین نسخهای که از PHP منتشرشده، چه نسخهای است. بنابراین دوبارکلیککردن روی فایل مورد نظر قاعدتاً باید آن را در برنامه مربوطه باز کند. این فیلم ها برنامه نویس ها را با سویشرت های سیاه پشت تعداد زیادی از مانیتور ها نشان میدهند که درحال تایپ کردن با سرعت نور هستند و در نهایت یا یک بانک بزرگ آن طرف کره زمین هک میشود و یا یک موشک منفجر میشود.

برای مثال کدنویسی را می توان مثل کتاب های درون قفسه در نظر گرفت. بدون شک می توان گفت محبوبترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد. استفاده از یک پلتفرم مدیریت محتوای رایگان را در نظر بگیرید تا مدیریت و همکاری درباره محتوا را آسانتر کنید. لازم نیست خیلی درباره اهمیت موبایل ها و تبلت ها صحبت کنیم.

از طرفی، برنامه نویسی مستلزم ایجاد الگوریتم ها، مدل های ریاضی و پردازش داده ها است. مثلا فرض می کنیم که شما یک سایت فروشگاه اینترنتی دارید، در نتیجه یکی از مهم ترین المان های سایت شما، طراحی صفحه فرود می باشد. به گزارش یکی از منابع خبر گزاری این اسکریپت محبوب موفق شده بیش از 60 درصد از وب سایت های دنیا را که تا به حال طراحی شده اند به خود اختصاص دهد. به صورت عادی شما عملا باید شش قالب برای هرکدام از مدل های این ماشین های طراحی، یعنی سه مدل برای پراید و سه مدل برای پژو کنید.

یعنی اینکه تمامی دادهها و فایلهای سایت شما روی فضای هاست ذخیره میشود. تهیه هاست ازجمله مهمترین عواملی است که باید هنگام راهاندازی وبسایت به آن توجه ویژهای داشته باشید. امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را برده باشید. با این حال اگر به خوام خیلی ساده شی گرایی یا OOP در برنامه نویسی رو شرح بدم این کار رو با یک مثال مطرح می کنم. برای تصمیم گیری درست در برنامه نویسی و نوشتن شرطها و حلقهها با منطق درست، شما احتیاج به دانستن علم ریاضی دارید اما نمیتوانیم بگوییم که احتیاج به مفاهیم پیچیده ریاضی مثل انتگرال یا دیفرانسیل دارید.

او در آغاز این اسکریپتها را «Personal Home Page Tools» یا به اختصار PHP Tools (به معنای صفحه خانگی شخصی) نامید و بعداً نیز، پیش از آنکه نهایتاً تصمیم بگیرد این نام بازگشتی فعلی را روی آنها بگذارد، نامشان را به Forms Interpreter (مفسر فرم، FI) و سپس PHP/FI تغییر داد. سلام دوستان. بعد از کلی جستوجو در منابع فارسی آموزش های برنامه نویسی و مشاهده نشدن یک آموزش حرفه ای و خوب در راستای مباحث پیشرفته برنامه نویسی PHP حداقل نه به صورت رایگان، تصمیم گرفتم که اقدام به ساخت یک دوره رایگان برای آموزش شی گرایی در php کردم.

همچنین باید بدونید که در پایان این دوره ما اقدام به ساخت یک پروژه ثبت نام و لاگین با استفاده از شی گرایی نیز خواهیم کرد. وقتی به دنبال یک دوره آموزشی منحصربهفرد میگردید، میتوانید به هر منبع یا دورهای دسترسی داشته باشید. در این مقاله نحوه ارتقا نسخه php در سرور لینوکس در کنترل پنل هاست دایرکت ادمین آموزش داده میشود، توجه کنید که اگر یک هاست معمولی و اشتراکی دایرکت ادمین دارید امکان استفاده از این آموزش را نخواهید داشت، این آموزش برای افرادی که از سرور لینوکس مجازی یا سرور اختصاصی استفاده می کنند که دایرکت ادمین فعال دارند و دسترسی به ssh سرور خود دارند کاربرد دارد.

همین روند روی پلتفرمهای دیگر مثل مکاواس و لینوکس هم صادق است. و سپس یک شی با رنگ سفید، یکی دیگر با رنگ مشکی، یکی دیگر با رنگ زرد می سازید. یا یک کلاس با نام پژو می سازی و سپس یک شی با سرعت ۱۰۰ و یکی دیگر با سرعت ۱۵۰ و یکی دیگر را با سرعت ۳۰۰ می سازید. ممکن است این مطلب عجیب به نظر میرسد، اما در عمل یکی از سریع ترین چارچوبهایی است که از استفاده از آن لذت میبرید. با استفاده از این دانش قادر خواهید بود دستورالعملها و اطلاعاتی را به رایانه ارائه دهید تا بتواند برنامهای را که شما یا تیم شما ایجاد میکند را اجرا کند.

این افراد با بهره گیری از رایانه ها به توسعه وب سایت، اپلیکیشن و حتی بازی می پردازند. در عوض میتوانید مثل یک بازی لذتبخش، بخشهای مختلف را جابجا، یا کم و زیاد کنید. می خواهیم متنی را در صفحه نمایش چاپ کنیم. با استفاده از CSS میتوان نمایش صفحه را برای انواع مختلف دستگاه ها مانند صفحات بزرگ، صفحات کوچک و پرینترها تنظیم کرد که این کار را ریسپانسیو سازی می گویند. شما ممکن است از سیستم عاملهای CMS مانند وردپرس، دروپال، جوملا، Squarespace، Weebly، WiX و… مثلاً یک توسعهدهنده وب ممکن است در انتخاب رنگ درست اشتباه کند.

برخی از این اطلاعات ممکن است در وب سایت های مختلف متفاوت باشد اما ایده اصلی این است با اطلاعات فراهم شده توسط کاربران هویت آنها تایید شود و بتوان ارتباط بهتری با آنها برقرار کرد. فرض کنید شما قصد احداث یک بنا را دارید و به چند پیمان کار ساختمانی نیاز های خود را اعلام می کنید.هر پیمان کار هزینه اموری را که می خواهد انجام دهد برآورد می کند و قیمت خود را به شما اعلام می کند.یک پیمان کار می تواند فقط نیاز های درخواست شده شما را در نظر بگیرد،پیمان کار دیگری می تواند علاوه بر آوردن نیاز های فعلی شما،مواردی را نیز به شما پیشنهاد دهد و یا فنداسیون را طوری طراحی کند که در آینده شما بتوانید بنا را توسعه دهید و یا اینکه اصول ایمنی و فن آوری را در نظر بگیرد که در آن زمان شما متوجه نشده باشید.