تصاویر دیده نشده از ملکه الیزابت ملکه انگلستان

در برخی دیگر، این ترتیبات همچنان برجاست و در حال حاضر، الیزابت دوم علاوه بر بریتانیا، ریاست پانزده کشور دیگر را نیز در اختیار دارد اما وظایف سلطنت در این کشورها توسط فرمانداران کل به نمایندگی از سوی او ایفا میشود. روحانی گفت: ۱۰۷ هزار و ۷۱۰ واحد مسکونی ما خسارت دید یا کامل تخریب شد یا بخشی از آن تخریب شد که نیاز به مرمت یا بازسازی داشت. این که قیمت دلار کاهش پیدا میکند و ارزش پول ملی بالا میرود یعنی کاهش تورم است و مردم راحتتر بتوانند اجناس مورد نیاز خود را با قیمت عادلانه تری خریداری کنند. پیش از انتشار گزارشهای وال استریت ژورنال، هلمز که از انتشار قریب الوقوع آنها با خبر شده بود به جنگ با این روزنامه پرداخت او 150 هزار دلار به دو بازرس خصوصی داد تا به دو نفر از کارکنان سابق این شرکت که گمان میکرد با وال استریت ژرونال مصاحبه کردهاند پرداخت شود تا آنها از اظهارات خود از وال استریت ژرونال را پس بگیرند. علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاعرسانی دفتر رئیس جمهوری در بخشی از یادداشت امروز خود در روزنامه ایران با عنوان چرا روحانی گفت هم انجام عزاداری و هم حفظ سلامت نوشت: رئیس جمهور در روزهای گذشته از ناگزیریِ ما به تغییرسبک زندگی گفته بود و بر کسی پوشیده نیست که آیینهای محرم جزئی لاینفک از سبک زندگی ماست.

روزنامه آفتاب یزد در گزارشی به بازتاب نامه احمدی نژاد به محمد بن سلمان در شبکههای اجتماعی پرداخت و نوشت: باز هم احمدینژاد با یک اقدامی عجیب توانسته نظرها را به خود جلب کند. فرناز قاضیزاده کار خود را از سال ۱۳۷۵، به عنوان یک روزنامهنگار آماتور از نشریه «خانه»، متعلق به مؤسسه «خانه روزنامهنگاران جوان» آغاز کرد و دبیر سرویس خبر و گزارش این نشریه شد. وی افزود: در یک حادثه زلزله ۱۰۷ هزار واحد دچار آسیب شد و که بخشی از آن را ما و بخشی از آن را بیمه جبران کرد. وی اضافه کرد: سهام دولتی که قرار بوده بفروشیم و در بودجه مشکلات را حل کنیم بنا بوده ۱۲ هزار میلیارد باشد به جای آن ۳۵ هزار میلیارد سهام را فروختیم. دولت کنونی همان دولتی است که ۴۸ ساعت پیش از انتخابات، از مثبت شدن آزمایش کرونا در قم خبر داد و نارواهای سیاسی بسیاری را برای حفاظت از سلامت شهروندان به جان خرید، نارواهایی سخیف که هنوز هم ادامه دارد. در تمام دانشگاهها و بین همه دانشجویان و اساتید باید یک موضوع وجود داشته باشد و آن شعار علیه تروریسم و تروریستهای اقتصادی و آمادگی ما برای مقابله با تحریمهای ظالمانه است. آیا با این عملکرد واداده سفیر ما طرف مقابل گستاختر نمیشود؟

اوج استدلال ایشان هم آن است که عزاداریها با پروتکل جور درنمیآید که این یک پیشداوری بیپایه و متناقض و دوگانه است. این بشارت را موسس نظام جمهوری اسلامی در اوج عرفان و حماسه بیان میکنند و بعد با این جملات، وقوع فتنه ۸۸ را این چنین پیشبینی میکنند. همچنین فکر میکردند بعد از قبول قطعنامه 598، جمهوری اسلامی ایران ضغیف شده و موقع ضربه زدن است. روحانی افزود: از زمانی که نفت کشف شده و در اقتصاد ایران ورود پیدا کرده، که بودجه کشور بدون اتکا به نفت اداره شود آنهایی که دولت را مورد نقد قرار میدهند که اگر نقد درست باشد بسیار هم خوب است و از آنها متشکریم، به این نکات هم توجه کنند که اتکای دولت در بودجه به نفت و میعانات فقط ۲ درصد بوده است و این در تاریخ بسیار مساله مهمی است و میخواستیم به دستور مقام معظم رهبری عمل کنیم و این نکته دومی است که ما در بودجه میبینیم. آنها را هم حساب کنیم رقمی حدود ۳۵۰ هزار میلیارد تومان پول است که بخش عظم آن پرداخت شده و بخشی دیگری هم پرداخت میشود. را جایگزین آنها کنیم و بعد از ماه رمضان جامعه متحد، دوست و برادر را کنار همدیگر ببینم.

وقتی که آن ها به زیرزمین رسیدند، جوزف یک حوله ی آغشته به ماده ی بیهوش کننده ی اتر را جلوی دهان الیزابت گرفت و بعد از بیهوش شدن الیزابت او را به زنجیر به دیوار زیرزمین بست. او توانست تا ۱۵۷۴ بدهی ها را کم کند و تا سال بعد حتی ۳۰۰ هزار پوند بودجه اضافی آورد. در واقع به لحاظ درآمدهای نفتی در مقایسه با سایر دولتهای بعد از انقلاب، دولت اصلاحات از درآمد نفتی متوسط برخوردار بوده است. رئیس دولت اصلاحات در آغاز کارش در سال ۷۶ اقتصاد کشور را اقتصادی بیمار توصیف کرده بود. تمام جاهایی که زلزله آمد اخیر رفتم منطقه شهرستان میانه و سراب و روستاهایی که دیدم هر خانه ای که سالهای قبل درست شده بود آنها دست نخورد و حتی یک ترک هم برنداشتند اما خانه هایی که بازسازی نشده بود و به شکل قدیم باقی مانده بود آنها خسارت دیدند. آمریکا یک موضوع را در ذهن سران جا انداخته بود که همه کار درست میشود و اشکال از طرف ایران است و کاخ سفید میخواست بار خود را بر دوش ایران بیاندازد. او به طور قابل توجهی در سلامت جان خود را از دست داد، و در 24 مارس سال 1603 درگذشت.