به این چالشها “کاتا” گفته میشود

اما نرمافزار WordPress CMS صد درصد رایگان و منبع باز است. نقطه کمال این گونه CMSها حداکثر پیاده سازی محیطی با توانایی های Microsoft front page یا dreamwaver است. اما در صورتیکه به پیشرفت کسب و کار آنلاین خود اهمیت می دهید و قصد دارید با استفاده از CMSها سایت خود را راه اندازی کنید، سازگاری CMS با الگوریتم های موتورهای جستجو و رعایت قواعد مدنظر موتورهای جستجو در زمینه سئوی داخلی سایت ، اصلی ترین فاکتوری است که برای انتخاب CMS باید مدنظر قرار داد. اینگونه CMSها بر اساس قابلیت های مورد نیاز مشتریان بنیان گذاری شده اند.

سیستم های CRM اطلاعات مربوط به مشتریان را ساماندهی و مدیریت می کنند، و همچنین یکی از مهم ترین ابزار هایی هستند که تیم های بازاریابی و فروش، برای اطمینان از اینکه روند فروش خود را به بهترین نحو پیش می رود، و ارتباطات مفید و کارسازی با مشتریان برقرار می کنند، می توانند از آن استفاده کنند.

یکی که از نیازهای کسب و کار شما، داشتن پشتیبانی است. وردپرس با بیش از 57،000 پلاگین رایگان همراه است. در غیر این صورت ممکن است بهمرور انجام وظایف توسط تیم تولید محتوا با مشکلاتی همراه شده و وظایف تیم انباشته شود. ضمن اینکه برنامهنویسان و توسعهدهندگان در فرآیند انتشار محتوا دخالتی ندارند و انتشار محتوا میتواند با میل و اراده صاحب کسب و کار به راحتی صورت پذیرد. از آنجایی که زبان برنامهنویسی جدیدی است، مخزنِ (pool) توسعهدهندگان بسیار محدود است. شرکت طراحی سایت سایت کد نیز بعنوان یکی از شرکتهای تابعه نونگار پردازش است ! با این وجود باید بدانید که کاربرد محتوا فقط به این محدود نمیشود، بلکه محتوا در کنار تحت تاثیر قرار دادن بازاریابی، به یک بخش اصلی کسب و کارها نیز تبدیل شده است.

زیرا برای بودن در کنار حرفه ای ها ناخودآگاه شما نیز مجبور می شوید خود را ارتقاء دهید. رو بهترین میدونست. در چند سال اخیر زبان برنامه نویسی پایتون (python) هم به دلیل سادگی برای شروع یادگیری برنامه نویسی پیشنهاد میشه. اگر سایت شما هر چند وقت یكبار (مثلا هر دو هفته) به روز میشود میتوانید بجای اینكه هر بار به یك شركت طراحی وب مراجعه كنید ، خودتان با نصب یكی از این برنامه های مدیریت محتوا ، تغییراتتان را روی سایت اعمال كنید . یکی از دلایل استفاده کاربران از دروپال سادگی و تنوع امکانات آن است که برای راه اندازی یک وب سایت حرفه ای مناسب می باشد.

با دروپال میتوانید انواعی از مطالب را منتشر کنید. بعد از آنهم دوباره در کمتر از ۵ دقیقه قالب را روی وردپرس نصب کنید. در واقع طراح اولیه سایت یكبار سیستم CMS را طراحی میكند و تعدادی قالب آماده برای صفحات طراحی كرده و آن را روی سایت شما نصب میكند .و حال شما براحتی میتوانید صفحات دیگری را به آن كم یا اضافه یا ویرایش كنید . برنامه توزیع محتوا (CDA: Content Delivery Application): برنامه توزیع محتوا، بخش بک-اند (back-end) و مدیریتی وب سایت است که محتواها را دریافت میکند، آنها را در یک قالب ذخیره مینماید و سپس به یک وبسایت تبدیل میکند.

بسیاری از گزینههای CMS وجود دارد که برای ایجاد یک وبسایت مناسب است. معمولاً وقتی محتوا از ارائهی تصویری یک سایت جدا میشود، راحتتر و سریعتر ویرایش و اداره میشود. دنیای مجازی و وب با هدف به اشتراک گذاری محتوا و مطالب گوناگون شکل گرفت برای اینکه بتوانید محتوای مورد نظر خود را هرچه سریعتر در محیط وب منتشر کنید لازم است برنامه ای داشته باشید که به طور کامل از ایجاد مدیریت و بروز رسانی یک وب سایت پشتیبانی نماید. با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا می توانند به سادگی هر چه تمام تر این کار را انجام دهند در واقع وردپرس یکی از محبوب ترین cms های جهان به شمار می رود ، شاید به این دلیل که بدون دانش کدنویسی قادر به ساخت وب ساخت شخصی خود می کنید.

بدین شکل کاربران و بازدیدکنندگان میتوانند در سراسر جهان به این محتواها دسترسی داشته باشند. شما حتی میتوانید آنها را به نقشهای مختلف کاربر برای کنترل آنچه که آنها دسترسی دارند اختصاص دهید. برخی از مدیران سایت ها برنامه های آماده و مرسوم برای مدیریت وبسایت خود استفاده می کنند و برخی هم با صرف هزینه های بیشتر برای خودشان برنامه اختصاصی طراحی می کنند و یا از طراحان می خواهند این کار را برایشان انجام دهند. برای راحت تر استفاده کردن این نرم افزار می توان از پلاگین (plugin) یا همان افزونه ها استفاده نمایید.

درج و ایجاد محتوا : به وسیله سیستم مدیریت محتوا مدیران وب سایت ها می توانند در وب سایت خود به ایجاد و درج محتوا بپردازند CMS ها انواع متنوعی دارند ولی همه آنها دارای ویژگی های یکسانی می باشند .اصلی ترین ویژگی آنها ساده بودن محیط دسترسی می باشد بدین ترتیب نویسندگان سایت ها به راحتی می توانند به تالیف محتوا بپردازند کارایی ساده CMS ها باعث گردیده است تا دانستن زبان های برنامه نویسی نظیر HTML برای کاربران آن الزامی نباشد مدیران وب سایت ها بدون دانستن زبان های کد نویسی می توانند به ایجاد محتوا برای سایت خود بپردازند .

وردپرس در ابتدا یک بستر وبلاگ ساده بود، با این وجود خیلی زود به یک سیستم مدیریتمحتوا (CMS) با ویژگیهای بیشتر تبدیل شد. یک سیستم مدیریتمحتوای خوب به شما امکان میدهد از یک رابط کاربری ساده برای ایجاد وبسایتها استفاده کنید. مولنوگ در اکتبر ۲۰۰۵ از CNET جدا شد. یکی از مزیت هایی که اندروید را از سایر سیستم عامل ها جدا کرده انعطاف پذیری آن است و این ویژگی باعث شده تا با نوشتن کدنویسی برنامه نویسان بتوانند سریع و راحت اپلیکیشن های اندرویدی را توسعه دهند. برخی از سیستمهای مدیریت CMS میتوانند گران باشند، بسته به ویژگیهایی که انتخاب میکنید.

بر خلاف برخی از گزینههای دیگر، وردپرس بهترین سازندگان صفحه، کشیدن و رها کردن را دارد، دارای پلاگینهای رایگان است، با صدها برنامه دیگر، هزاران تم رایگان را انتخاب میکند. وردپرس دارای هزاران تم رایگان و در دسترس است. بهترین روش برای پیدا کردن نیاز بازار به زبان یا متخصص خاص در رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات مخصوصا برنامه نویسی، جستجو در نیازمندی های روزنامه های کثیرالانتشار و وبسایتهای کاریابی و استخدامی است.

این صفحات برای مشتری در بلوک اطلاعات (Information) در صفحه اصلی و در منوی سایت نمایش داده می شود. جستجو در این سایت ها بر اساس اطلاعات متنی موجود در صفحات است و عبارت search شده را در هر صفحه ای که یافت، لینک آن صفحه را خواهد آورد. این یک مزیت بزرگ است که این برنامه به کاربران با تجربه تر اجازه می دهد تا درس های جالبی را انتخاب کنند.