اشکالات شورای نگهبان به رتبه بندی معلمان مرتفع شده است

و تصمیم نهایی در مورد صندوق ها و آرا، با رأی اکثریت نمایندگان محترم شورای نگهبان و وزیر محترم کشور و نماینده اینجانب است. ↑ «ساختار شورای نگهبان (نحوه تشکیل جلسات)»، وبسایت شورای نگهبان. بايد كرزي صاحب همه رقباي خويش را به نحوه جمع كرده به امور اوليات مفادهاي ملي فكر ميكرد و داكتر عبدالله و يا داكتر اشرف غني احمدزي را به حيث وزير خارجه انتخاب ميكرد. اين را ميگويند كار به اهل كار يعني داكتر طب بدون پيشينه كار هاي ديپلوماتيك به استثناي همركابي با باباي فقيد ملت.درين زمان حساس و تاريخ ساز كشور ما به يك دانشمند فعال سياسي ضرورت دارد، ولي افسوس كه من رهبر يك تنظيم جهادي نيستم ورنه محترم داكتر ملك ستيز را براي آقاي كرزي به اين پست معرفي مينمودم. مشكل اصلي و اساسي همه رهبران و زمامداران ما افغانها انيست كه تا حالا هم افكار سنكي و حجري دارند از من جمله انتقام جويي و حقد و حسد در برابر ان كساني كه مخالف مفادهاي شخصيشان ميباشند و اين را فراموش ميكنند كه انسانهاي كامياب هميشه از مخالفين شان و حريفان شان ميابند .

داکتر صاحب مشاور امنيت ملی دولت افغانستان ميباشد مگر تابه حالا در امور امنيت افغانستان کدام کار نکرده و ايشان در امور سياست خارجی هم کدام تجربه خاص نداره برای اين وزارت بايد . داکتر شخص محترم است مگر سياست مدار نيست که از سياست خارجی افغانستان دفاع کند بايد وزارت صحت عامه را برای ايشان بدهد تا در رشته خود خدمت نمايد اگر خدمت گار ملت است تا از رياست جمهوری برآمده از حال ملت خبر گردد. حالا که همسر آقای وزیر زایمان را در بیمارستان خصوصی انجام داد، چرا آقای وزیر به بیمارستان گفته «هر وقت بیمه ریاست جمهوری پول را داد، من پول را به شما می دهم.» رئیس بیمارستان نیز از عواقب مخالفت با آقای وزیر می ترسد و قبول می کند. شهید رجایی نیز گزینه دیگری پیشنهاد نکرد و تا روز آخر ریاست جمهوری بنی صدر و در گرماگرم جنگ ایران و عراق کرسی وزیر خارجه در دولت خالی بود و رجایی خود سرپرستی وزارت خارجه را بر عهده گرفت و به نیابت از خود بهزاد نبوی را گماشت.

سیاست خارجی در این دوران با تنش زدایی، گسترش ارتباط با اروپا خصوصا دو کشور فرانسه و ایتالیا و در مرتبه بعد آلمان و مذاکرات فشرده مربو ط به پرونده هسته ای در دو سال آخر شناخته می شود.

این آقا در قسمت امنیت چه کارهای انجام داده ، که حال رشته دار دیپلوماسی و روابط خارجی افغانستان گردیده ، اصلآ دیپلوماسی کار داکتر نیست. مگر چطور امکان دارد که داکتر قلب یک دفعه سر از حوض سیاست بیرون کند . به گزارش ایرنا، عبدالقهار بلخی امروز شنبه در توئیتی نوشت که امیرخان متقی در این سفر با مقامات ایرانی در باره مسائل سیاسی، اقتصادی، ترانزیتی و مهاجران افغان در جمهوری اسلامی ایران بحث و تبادل نظر خواهد کرد. اما اگر معلوم شد نهادی، در این بین، گزارش دروغ داده است اعلام عمومی نمایید.

به گفته رسانه های هندی محور این گفتگو مسائل مربوط به افغانستان خواهد بود. شاید ایشان با کراماتی که از سعودی عرب بعد از چله پختن در شفاخانه عسکری سعودی عرب پیدا کرده اند , مشکل افغانستان را بر طرف خواهند نمود .

مسئله n وزیر از جمله مسائل NP در هوش مصنوعی است که روش های جستجوی معمولی قادر به حل آن ها نخواهد بود. در صورتی که ۵۴ نفر از ۳۶۰ نماینده حزب متبوع جانسون نامه عدم اعتماد به کمیته ۱۹۲۲ در این حزب بفرستند وی با رای عدم اعتماد مواجه خواهد شد.

2- واز جا نب دیگر گفته می توان که عا مل خارجی با لاتر از تفکر وتصمیم گیری وی می باشد در غیر ان عادی ترین فرد دارای چنین عملکرد نمی باشد خدا عاقبت کرزی را بخیر کند با چنین کابینه بر سر ودم در این کابینه بالا تر از 7وزریر ان رای اورده نمی تواند. از سویی دیگر شاید آقای کرزی با بسیاری از وکلا از قبل در مورد انتخاب و یا رد وزرا ارتباط داشته باشد. در بخش اختیارات مقننه، مطابق اصل ۹۴ قانون اساسی، شورای نگهبان، اختیار تصویب یا رد مصوبات مجلس شورای اسلامی را دارا میباشد. فکر می کنم که همین پرچمی بودن این آقا از طرف وکلایی که اکثر ایشان از همان جنگسالاران مجاهد بنام هستند ، رد شدند. دشت بزرگ تصریح کرد: همه این پروژهها که باهدف تقویت زیرساختهای برق در خوزستان برنامهریزی، تأمین مالی و احداثشده است، باعث افزایش پایداری شبکه برق بهطور خاص در محلهایی که احداثشدهاند و بهطورکلی در خوزستان میشوند.

↑ دائرة المعارف بزرگ اسلامی، ۱۳۸۷ش، ج۱۶، ص۴۶۹. متأسفانه ادعاهای بزرگ می کنند اما در مقام عمل به این ادعاها خیلی ضعیف نشان می دهند. با این حال، حضرت امام و مقام معظم رهبری بنا به ملاحظاتی موجه همواره بر حفظ منزلت و احترام این شورا تاکید داشتهاند و البته گهگاه نیز (بهخصوص از جانب امام) به شدت نقد شدهاند.

  • شرح دعای سحر
  • گل اول هوادار به استقلال (محمدی)
  • اولین واکنش رسمی استقلال به جذب حردانی
  • بازی خاطره انگیز ؛ برزیل – استرالیا 2006
  • معتقدبودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

تهران- ایرنا- «الکساندر شالنبرگ» وزیر امور خارجه اتریش که سوم اسفند ماه ۱۳۹۸ به تهران سفر کرد ضمن ملاقات با «حسن روحانی» رییسجمهوری و «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، هدف از ماموریتش در این سفر را تلاش برای حفظ برجام و کمک به کاهش تنشها از طریق گفتوگو بیان کرد. بلخی افزوده است که هیأت اعزامی پیش از سفر خود به تهران در کابل طی نشستی موضوعات مهم را در دستور کار خود قرار داده است. مهم ترین رسالت و صلاحیت شورای نگهبان در قانون اساسی، پاسداری از دو هنجارِ برتر نظام جمهوری اسلامی ایران، یعنی شرع و قانون اساسی است. همانطوریکه گفتم پرچمی بودن آقای اوراز که عضو مرکزی شورای انقلابی بودند ، دوم عامل جنبشی بودن و سوم مخالفت آقای قرقین .