اشتباه وزیر کار کجاست؟

وزیر نفت با بیان اینکه چنانچه مصرفکنندگان جهان از سطح کنونی قیمت و مقدار عرضه نفت ناراضی هستند بهترین پیشنهاد من به آنها، لغو هرچه سریعتر تحریمهای یکجانبه و ظالمانه آمریکا علیه ایران است، گفت: بازار جهانی نیازمند افزایش عرضه نفت ایران است و ما آمادگی داریم در سریعترین زمان ممکن، مقدار عرضه خود به بازارهای جهانی را افزایش دهیم. حسین بامیری، عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1401 مجلس ایران در خصوص طرح خرید خدمت سربازی گفت: این بند به پیشنهاد یکی از اعضای کمیسیون تلفیق مطرح و به تصویب رسید، اما هنوز تصمیم گیری در مورد این طرح در کمیسیون تلفیق نهایی نشده است و رایزنیها در این زمینه ادامه دارد. در گزارش هیات منتخب برای تعیین نخست وزیر که شیخ محمد یزدی در جلسه روز ۲۰ مرداد ۵۹ در صحن علنی مجلس قرائت کرد، متن کامل نامه بنیصدر درباره انتخاب نخست وزیر هم آمده بود، بنیصدر در این نامه ویژگیها و کاندیدهای خود در تعیین نخست وزیر را شرح داده بود: «پیرو مذاکرات جلسه خصوصی مجلس ضمن تشکر از آقایان نمایندگان در قبول پیشنهاد اینجانب و تعیین افراد مورد اعتماد خویش، احراز صلاحیت نامزدهای سمت نخست وزیری و وزارت به منظور همکاری و مشورت با اینجانب و نخست وزیر مورد تمایل مجلس، لازم است نکات ذیل را خدمت آقایان یادآور شوم؛ منظور از دعوت مجلس به تعیین آقایان همانطوریکه در جلسه خصوصی متذکر شدم دستیابی به توحید نظر بین مجلس و اینجانب به ترتیبی باشد که دولت آینده بتواند از ابتدا با تائید و نظر موافق اکثریت قاطع مجلس و اینجانب برخوردار باشد، چه در شرایط حساس کنونی دولت بیش از هر چیز احتیاج به هماهنگی در درون خویش و هماهنگی با مجلس و رئیس جمهوری را دارد.

  1. پروین: نباید دل مان را به صعود خوش کنیم
  2. آب و هوا/ ورود سامانه بارشی به پایتخت از فردا
  3. پیشنهاد جذاب یونایتد برای جذب مدافع بارسلونا
  4. قاب مخوف آبی با 157 گل زده (عکس)

گزارش هواشناسی حاکی از این است که از امروز تا اواسط هفته آینده بیشتر مناطق کشور در نیمه شمالی، غرب و جنوب با برف و باران و وزش باد مواجه خواهند بود. واردات ۱۰۰ هزار تن سیبزمینی و توزیع ۲۰۰ هزار تن برنج خارجی در بازار مشاور وزیر جهاد کشاورزی از توزیع ۲۰۰ هزار تن انواع برنج خارجی با نرخ مصوب در بازار و واردات ۱۰۰ هزار تن سیبزمینی خبر داد.

جوجه ۱۲ هزار تومانعضوه هیات مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی کشور از افزایش قیمت جوجه یکروزه خبر داد و گفت: در حال حاضر قیمت جوجه یکروزه توسط وزارت جهاد کشاورزی از ۴۲۰۰ به ۶۰۰۰ تومان افزایش داده شده است اما متاسفانه جوجه ۳۰ تا۴۰ گرمی را با قیمت ۱۲ هزار تومان به مرغدار میفروشند.

یکی از دختران آن کلاس را که اسمش را نمیگویم در سر کلاس درس میبوسد.» سلامتیان همچنین اظهارات آیت علیه بنیصدر در نوار مشهور را “کوشش برای تضعیف رئیس جمهوری، برهم زدن نظم معمول و عملکرد قانون اساسی، ایجاد اختلاف بین روحانیون و روشنفکران و در برابر هم قرار دادن رئیس جمهور و امام” خواند.

اینجاست که بث به بازی شطرنج به لطف آقای شایبل (بیل کمپ ) سرایدار پرورشگاه، پناه می برد.شاید هنوز برای رتبه بندی این سریال زود باشه ولی میشه اونو یکی از بهترین سریال های خارجی نام برد. در نهایت پنج نفر از نمایندگان مجلس همراه با نمایندهای از سوی رئیس جمهور، شورای حکمیت را تشکیل دادند و پس از مخالفت حزب جمهوری اسلامی و نمایندگان مجلس با نخست وزیری میرسلیم، بنیصدر به ناچار تن به نخست وزیری رجایی داد. امام با سپردن مسوولیت اجرایی به افراد منسوب به خود مخالفت کرد و بنیصدر سراغ مصطفی میرسلیم رفت اما حزب جمهوری اسلامی از او استقبال نکرد. این اختلاف نماینده اصفهان با نماینده تهران نبود، که اعتراض رئیس دفتر هماهنگی رئیس جمهور (بنیصدر) به دبیر سیاسی حزب جمهوری اسلامی بود که ریشه در بیرون مجلس و ماجرای نوار سخنرانی آیت درباره بنیصدر داشت. جهاد تبیین و روایتگری؛ محور برنامههای گرامیداشت دهه فجر رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: محور برنامههای چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جهاد تبیین روایتگری قرار داده شده است.

رئیسی با تاکید بر اهمیت سازوکارهای چندجانبه در تامین امنیت، بهخصوص در حوزه انرژی، تصریح کرد: لازم است هماهنگی و همافزایی در سیاستهای انرژی کشورهای تولیدکننده، حفظ و تقویت شود. رئیسی اولویت سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در دوره جدید را توسعه و تعمیق روابط و همکاری با کشورهای منطقه و همسایه دانست و تاکید کرد: تهران همکاریهای منطقهای را به نفع صلح، امنیت و پیشرفت ملتهای منطقه میداند و از آن استقبال میکند. چنانچه نظر هيأت اجرائي مبني بر رد صلاحيت داوطلب، مورد تأييد هيأت نظارت استان نيز باشد، هيأت نظارت مذكور موظف است در اين خصوص، نظر هيأت مركزي نظارت را نيز كسب نمايد. قانون اساسی در اصل هفتاد و یکم در حالی که صلاحیت عام محلس شورای اسلامی را در قانونگذاری بیان می کند آن را موظف می نماید که در اجرای وظیفه خودش قانون اساسی را لحاظ کند و این چنین ضمانت اجرا برای عمل به قانون اساسی در همه امور کشور اعم از قضایی اجرایی و تفنینی به وجود می آید ، برآیند اجرای این دو مولفه اساسی مربوط به نظام سیاسی مبتنی بر مکتب اسلام در نهادی به نام (( شورای نگهبان )) در اصل چهارم و اصول پایانی فصل ششم قانون اساسی تبلور یافته است .

در کشور ما شورای نگهبان وظیفه نظارت بر تصویب قوانین را بر عهده دارد . بستهی الحاقی Joseph: Collapse بازی Far Cry 6 چند روز دیگر عرضه میشود و بازیکنان را با یک جوزف سید عذابکشیده همراه میکند. برای مدت شش ماه به مورد اجرا گذارده میشود.

ظاهراً AMD به منظور رقابت با انویدیا و اینتل، برای معرفی نسخه نوسازی شدهی کارتهای گرافیک RX 6950 XT و RX 6850 XT و RX 6750 در بهار سال جدید آماده میشود. رقابت تیمهای دانشگاه آزاد اسلامی و لوازم خانگی کن به علت مثبت شدن آزمایش کرونای ورزشکاران این دو تیم در هفته اول تا سوم لیگ برتر تکواندو به تعویق افتاد. لذا لازم است که زمینه های عملیاتی حقوقی طوری پیش بینی و نهادینه شود تا اصل بودن اصول قانون اساسی با ضمانت اجرای لازم برای حفظ آن از دستبرد و سو استفاده کنندگان حفظ شود تفوق آن بر تصمیمات و مصوبات همه نهاد های حکومتی تضمین و هرگونه عملیات حقوقی مغایر با آن باطل و بی اثر تلقی شود بدین ترتیب حکومت قانون در نظام جمهوری اسلامی و تبعیت همه نهاد های حکومتی ملی – حتی قوه قضایی – در صدور آرای قضایی از قانون و مصوبات وضع شده را قانونگذار پذیرفته است . ماده۳۳. مصوبات و مشروح مذاکرات شورای نگهبان توسط دفتر شورا تکثیر و در اختیار اعضاء قرار میگیرد.

تجربه گذشته نشان می دهد شورای نگهبان، برای نظارت بر انتخابات، هم به ملاک های واضح نیاز دارد و هم به سازماندهی بی طرفانه، یکی از مسئولان زیرنظر شورا، به قصد دفاع از اقدامات آن شورا، می گوید «شورا در یک پکیج نظر می دهد» و در نامه اخیر هم به نوعی صرفا به موضوعات مطرح شده در جلسه شورا اشاره شده است، بدون اینکه در تاثیر آن در رای اعضا قضاوت شود.

تبصره ۲: بیماری و ناتوانی دبیر و قائممقام و سخنگو بیش از ۲ ماه با تشخیص شورا از موجبات انتخاب مجدد است. زمان طلایی اعلام وضعیت قرمز کرونا و اعمال محدودیت در کشور بهترین زمــان اعلام وضعیت قرمز و اعمال محدودیتها، قبل از قله ابتلا در هر موج کروناست. یکی تا خود مجلس آمد، اما بر سر نشستنش بر صندلیهای قرمز رنگ آن بین نمایندگان اختلاف افتاد؛ بررسی اعتبارنامه حسن آیت در مجلس، جلسه روز دوم مرداد ۵۹ را به نوشته روزنامه کیهان به “یکی از شلوغترین و بیسابقهترین و متشنجترین جلسات مجلس” تبدیل کرد. یکی دیگر سرگون بیت اوشانا بود، نماینده آشوریان که رئیس کمیسیون بهداری مجلس شد. رئیس سازمان حج و زیارت از احتمال افزایش ایستگاه های پروازی برای متقاضیان سفر زیارتی به سوریه خبر داد و گفت : در این رابطه در سفری که به همراه وزیر راه و شهرسازی با مقامات سوریه ای گفت و گو و تبادل نظر شد.