اخبار داغ – معاونت پژوهشی

این هم اتوبوسگرامِ عزت الله ضرغامی با عکسی قدیمی از سال های مسئولیتشان در سازمان صدا و سیما که فریبرز عرب نیای جوان هم در تصویر قابل تشخیص است. آفرین به میلاد کیمرام که پیام های اخلاقی و جملات ده ریشتری خود را به صورت شماتیک به تصویر میکشد تا برای عزیزان بی سواد هم قابل درک باشد. به گزارش خبرنگار فرهنگی، با فرا رسیدن ۱۶ آذر کانون آینده سبز اقدام به برگزاری مسابقه کاریکاتور دانشجویی نمود. نکته بسيار مهم براي گزارشگر قدرت تصميم گيري در مورد کانون تمرکز گزارش قبل از نوشتن گزارش است. با توجه به اینکه تمامی گزارش های ارسالی توسط هرکدام از ناظران و نقشه های مصوب معماری در قسمت آرشیو شهرسازی بایگانی می گردد امکان دسترسی ناظران از جمله ناظر هماهنگ کننده به تمامی گزارش ها وجود دارد.

طبق جزء الحاقی نیز که توسط نمایندگان تصویب شد، ­سقف ناخالص حقوق و مزایای مستمر و غیر مستمر(مجموع دریافتی) گروههای مختلف حقوقبگیر در دستگاههای اجرائی موضوع ماده(۲۹) قانون برنامه ششم توسعه و همچنین نیروهای مسلح، وزارت اطلاعات و سازمان انرژی اتمی(به استثنای مشمولین قانون کار جمهوری اسلامی ایران) از قبیل کارکنان کشوری و لشکری، اعضای هیأت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش­ عالی و پژوهشی و قضات در کلیه مناطق کشور برای سال ۱۴۰۰، از (۲۱) برابر حداقل حقوق مصوب شورای حقوق و دستمزد به(۱۵) برابر حداقل حقوق و دستمزد موضوع ماده(۷۶) قانون مدیریت خدمات کشوری کاهش می­یابد. در این گزارش اعلام شده است که نخستین گوشی هوشمند اندرویدی نوکیا پردازنده دو هستهای با توان یک گیگاهرتز را در خود جا داده است و این طور که در گزارشهای قبلی اعلام شد، این پردازنده از نوع Snapdragon 200 8225Q است که البته مدل چهار هستهای این پردازنده نیز موجود میباشد.

به گزارش موج ورزش، علیرضا کمالیان سرپرست هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون مجمع انتخاباتی این هیات و رای سفید اعضای مجمع، اظهار داشت: پس از آن مجمع انتخاباتی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان که برگزار گردید و رئیس انتخاب نشد، اعضای مجمع هر کدام دلیل خاصی برای رای سفید خود داشتند که رای و نظر ایشان برای ما مهم و قابل احترام می باشد، پس از این مجمع سرپرستی هیات، به بنده واگذار شد.

علیرضا کمالیان به سالن اختصاصی سنگنوردی و درایتولینگ اصفهان اشاره کرد و گفت: در این مدت کوتاهی که بنده سرپرستی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی را برعهده دارم، درخواست اکثر مخاطبین این بود که سالن شهید حریری (خیابان شهید محمد طاهر)، اختصاص به ورزشکاران رشته سنگوردی و درایتولینگ باشد، با همفکری هئیت رئیسه هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی، از روز یکشنبه 16 آبانماه 1400، سالن به عنوان سالن اختصاصی رشته کوهنوردی معرفی شد، هیچگونه درآمدی در این سالن حاصل نمیشود و فکر ما توسعه رشته صعودهای ورزشی است. سرپرست هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان با بیان اینکه سالن شهید حریری مخصوص مخاطبین هیات کوهنوردی است، تاکید کرد: از روز یکشنبه 16 آبانماه به کل استان اصفهان بخشنامه کردهایم که به هیچوجه رشتههای دیگر در این سالن اجازه فعالیت ندارند و قرار شد مسئول سالن کلیه لوازم و تجهیزات فوتسال را خارج کند، اکنون هر کوهنوردی وارد سالن شهید حریری می شود، تجهیزات این رشته را خواهد دید، هدفمان این است که جامعه کوهنوردی به ویژه سنگنوردی و درایتولینگ یک جایگاه امنی برای فعالیت داشته باشند و توسعه این رشتهها را شاهد باشیم.

۸ درصدی نسبت به ماه قبل بودهایم در واقع بازار مسکن تحت تاثیر سیاستهای مسکنی دولت و وعده ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال و نگرانی سفته بازان و البته بانکهایی که بیشترین سهم را از مسکن احتکاری به خود اختصاص دادهاند، به همراه تحویل و واگذاری واحدهای پروژههای قبلی در دست احداث باعث شده هم اکنون بازار با افزایش عرضه مواجه شده که این روند در برخی از مناطق زمینه کاهش نسبی قیمتها و البته افزایش قدرت چانهزنی را فراهم آورده است.

در این مسابقه دانشجویان آثار خود را با موضوع آزاد ارسال و در پایان سه اثری که بیشترین لایک را به خود اختصاص داده بودند با دریافت هدیه نقدی تقدیر شدند. فراهم كردن موجبات ارزشيابي به موقع از پيشرفت تحصيلي دانش آموزان و تجزيه و تحليل نتايج آنان و شناسايي علل پيشرفت يا عدم پيشرفت تحصيلي و سعي در تقويت نقاط قوت و اتخاذ تدابير لازم جهت رفع نقاط ضعف يادگيري دانش آموزان. مراقبت در حفظ ساختمان و اموال و نظارت بر حسن اجرای امور مالی مدرسه و تنظیم دفاتر مربوط و اسناد لازم بر مبنای مقررات مالی، کوشش در آماده بودن سوابق برای بررسی مقامات مربوط. به گزارش الف به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بینالملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در هفت ماهه سال جاری ۱۰ هزار و ۲۶۶ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۹.۲ درصد بیشتر شده است.

مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم با بیان اینکه وزارت علوم موظف است بر خرید تجهیزات آزمایشگاهی از سوی دانشگاهها نظارت داشته باشد، گفت: ما باید در این زمینه به دولت گزارش ارائه دهیم؛ از این رو این نظارت از دانشگاههای تهران آغاز شده و به سایر دانشگاهها تسری خواهد یافت. به گزارش آریامووی، همه چیز با Wonder Woman 1984 شروع… لذا تا صدور اطلاعیه٬ از مراجعه به واحدهای خدمات الکترونیک شهر تهران برای دریافت خدمات طرح کنترل آلودگی هوا٬ خودداری کنید.

دانشگاه تورنتو کانادابهمنظور کنترل و پیشگیری از ابتلای دانشجوها، اساتید و سایر پرسنل به ویروس کرونا، سامانه خودارزیابی بانام UCheck را راهاندازی کرد. نیاز به نِی هم ندارد! سوالات متداولی که شهروندان در این زمینه دارند، همگی در این گفتار، پاسخ داده شده و تلاش کردیم که جزییاتی از نحوه محاسبه عوارض و هم چنین ثبت نام و دسترسی به سامانه تهران من را معرفی کنیم. سلفی استوری بهاره رهنما و همکاران مربوط به اتاق فکر پروژه جدید عزیزان که با توجه به حضور مهران غفوریان، جواد رضویان و استاد اصغر سمسار زاده حتما یک کار طنز است. 1.اکران خصوصی که با حضور عوامل فیلم و میهمان های خاص و معمولا پیش از شروع اکران اصلی برگزار میشود.

2. اکران عمومی یا اکران اصلی که با حضور مردم در سینماهای سرتاسر کشور انجام میشود و تا بازه زمانی مشخص شده توسط سازمان سینمایی وزارت ارشاد روی پرده می ماند که این بازه زمانی بسته به عوامل و موانع مختلف میتواند بلند و کوتاه و بعضاً خیلی کوتاه شود!

حتماً پست جنجالی ایشان مربوط به حضورشان در سریال “شهرزاد” را به یاد دارید که چگونه از بیخ و بُن منکر حضور خود در این سریال شده بود و باعث به زمین خوردنِ فکِ هزاران مخاطبی که ایشان را در سریال دیده بودند، شد. به گزارش شفقنا ورزشی، سرانجام پرسپولیس جایگزین رادوشوویچ را پیدا کرد. سپس از آقای فلانی خواستید بیاید با شما هم فکری کند” بیشتر خاطره روزانه است تا گزارش مدیریتی. در بریتانیا حدود اندکی بیشتر از نصف میانگین درآمد است. سعی کنید به هنگام نوشتن گزارش کار، بیشتر از جملات زمان حال استفاده کنید. چگونه یک گزارش داخلی ایجاد کنیم؟ دورهمی سه نفره صایر ابر، ترانه علیدوستی و سحر دولتشاهی در یک کافه، به مناسبت تولد سحر خانم.

عکسی مربوط به جشن تولد سحر خانم دولتشاهی که روز گذشته 37 ساله شدند. معلم برای ایجاد انگیزه و جلب توجه شاگردان را از روش تشویق به همراه رقابت استفاده می­کرد . خوشبختانه مایکروسافت با وجود اینکه دو مزاحمت را در تب جدید قرار داده، تنظیماتی برای حذف کردن آن هم در نظر گرفته است. خوشبختانه در تنظیمات مرورگر Edge مایکروسافت هم گزینههایی برای غیرفعال کردن مطالب پیشنهادی پیشبینی شده است که مرورگر اج را سادهتر میکند. سامان گوران در این ایام که همه زائر کربلا و بین الحرمین هستند، نجف اشرف و حرم حضرت علی (ع) را برای زیارت انتخاب کرده است.

بین نمودار TreeMap یا Sunburst، یکی را انتخاب کنید. ٱ لازم به ذکر است که بگویم چون اولین جلسه کارورزی مشاهده آزاد بودمتأسفانه بدون تهیه چک لیست واردمدرسه شدم و دقیق نتوانستم آنچه را که مدنظر بود را ثبت کنم ولی سعی کردم تا حد امکان نزدیک باشد. از نزدیک گرامِ نازنین بیاتی.

گاوبازی گرامِ بهاره کیان افشار سر صحنه فیلمبرداری. پس بسیار مهم است که همیشه آخرین اخبار روز بیت کوین، خبر های جدید اتریوم و سایر ارز های دیجیتال و صرافی هارا را دنبال کنید و بروز باشید، زیرا خواه و ناخواه در پیش بینی آینده قیمت ارزهای دیجیتال موثر خواهد بود. در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید . اگر آشنایی در خصوص حسابرسی بیمه ندارید، پیشنهاد میکنیم با مطالعه آخرین اخبار در حوزه حسابرسی بیمه با اخبار و اطلاعات این حوزه آشنا شوید. ظاهرا موضوع تعیین حداقل دستمزد به تناقضی در اقتصاد ایران بدل شده است .از جهتی افزایش آن با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی به کارفرما و از سویی دیگر عدم افزایش آن با توجه به تورم های بالای کنونی به کارگران فشار وارد می کند .زمان آن فرا رسیده است تا نظام حکمرانی تصمیم جدی در خصوص سیاستگذاری ها و ریل گذاری در مسائل کشور در حوزه های اقتصادی و غیر اقتصادی بگیرد تا وضعیت کشور در محیط داخلی و چه در محیط خارجی از وضعیت مردد کنونی به وضعیت با ثبات برسد .