آیا امکان تغییر توافقات در طلاق توافقی وجود دارد؟

این بحران هویت، آثارش را در خیلی چیزها نشان می دهد. الیزابت در 6 فوریه 1952 ، هنگامی که پدرش ، پادشاه جورج ششم ، درگذشت ، مسئولیت پادشاه حاکم را بر عهده گرفت. ملکه ی انگلیس بودن مسئولیت ها و سختی های خودش را دارد.اما یک نکته جالب در مورد ملکه انگلیس این است که در سال دوبار برایش جشن تولد می گیرند. خروج نیروهای آمریکایی از منطقه و تنش زداییهای ایران با کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس، عملا فضای مناسبی را برای بهره برداری تهران فراهم کرده اند و اشتیاق ایران به انعقاد توافق با غرب در مورد مساله هستهای ایران را از بین برده اند. رییسی، همسایگی، منافع و دشمنان مشترک را از دلایل ضرورت افزایش همکاری میان ایران و روسیه برشمرد و گفت: علاوه بر منافع مشترک دشمنان مشترکی هم داریم که رشد و پیشرفت در منطقه را نمیخواهند اما ما باید رشد و توسعه را به حدی برسانیم که دیگران نتوانند برای تحقق اهداف سیاسی و فرهنگی خود در این منطقه نفوذ کنند. آقای بیضایی و دیگران که اینها کار را بلد هستند، وارد شوند و بازیابی هویت را در دستور کار قرار بدهند تا معلوم شود ما چه ذخایری داریم.

چون هویت، رابطه با دیگران را تعریف می کند. چون جامعه الان دچار بحران هویت است. برای این است که هویت دچار مشکل شده است. در جریان این دیدارها و رایزنیها در وین، معاون وزیر امور خارجه کره جنوبی که در راس هیئتی برای گفتوگو در مورد داراییهای بلوکه شده ایران به وین سفر کرده است، روز گذشته نیز با روسای هیئتهای مذاکرهکننده در هتل ماریوت وین، دیدار کرد. میخائیل اولیانوف عصر پنجشنبه با انتشار پیامی در توئیتر از برگزاری این ملاقات خبر داد و نوشت: این بار، از جمله، ایدههای آنها (سه کشور اروپایی) در مورد اجرای توافق آتی، شامل توالی گامهایی که در طول فرآیند اجرا باید برداشته شوند، بحث کردیم. بخش مهمی از مهاجرتی که دارد اتفاق می افتد، ناشی از همین است. الان وقت آن است که یکبار دیگر، بخش مهمی از هویتمان را که تاریخ ماست، بازیابی شود. صمیمانه از شما متشکرم و برای شما آرزوی موفقیت می کنم. گفت دارد دوران دولت شما را به نقد می کشد. اسلامی اعلام کرد و با اکثریت 2/98% به نظام جمهوری اسلامی رای مثبت داد. نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در 4 سال گذشته هیچ اصلاحی در امور بانکی صورت نگرفته است. ترامپ در این گفتگو ادعا میکند که هیچکس به اندازه او به نتانیاهو کمک نکرده و به همین دلیل تبریک نتانیاهو به بایدن برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را یک «خیانت» میداند.

در این ویدئو بایدن در حالی که نفتالی بنت صحبت میکند مشغول چرت زدن است. اگر تکنولوژی پیشرفت های لازم را بکند و متخصصان و مدیران شرکت های فعال در زمینه دولت الکترونیک با چشم باز حرکت کنند،این شرکت ها و سایت های مربوطه،هر آنچه که اکنون کارکنان دولت انجام می دهند، با سرعت بالاتر انجام خواهند داد و ما در بسیاری از نقاط جهان شاهد آن خواهیم بود که برخی نهادها و سازمان های دولتی فلسفه وجودی خود را از دست خواهند داد. خبرگزاری صدا و سیما به نقل از سی ان ان، حمله سایبری، دولت فدرال آمریکا را سر درگم کرده است. ان شاءالله در فرصت مناسبی، بحث های دیگری راجع به سینما باز هم خواهیم داشت. اجازه بدهید قدری آزاد باشند و بسازند که بعد هم آزاد و پخش شد. وی افزود: در چند عرصه گفتوگوها و تعاملات بین طرف ایرانی و طرفهای مقابل ادامه داشت، از جمله چند جلسه در موضوع راستی آزمایی برگزار شد؛ هم هماهنگ کننده کمیسیون مشترک و هم با طرف اروپایی، همینطور در موضوع راستی آزمایی هم جلساتی بین طرف ایرانی با هماهنگ کننده کمیسیون مشترک، جلسه جداگانهای با سه کشور اروپایی برگزار شد.

روحانی در رابطه با عملکرد دولت بعد از خروج آمریکا از برجام توضیح داد و گفت: آیا در زمانی که برجام تعطیل بود، طرف خائن از آن خروج کرد، دوره ترامپ تمام شد و دست ما از برجام خالی بود؛ دست روی دست گذاشتیم یا آنچه لازم بود در واردات و صادرات انجام دادیم و عدم فروش نفت را جبران کردیم؟ اقدامی که بیش از آن که سیاسی بوده باشد، وجه بازاریابی و اقتصادی دارد و در تعاملات دو طرفه پوتین حتی در روزهای اخیر نیز سابقه نداشته است. چرا از اصل 59 استفاده نکنیم با همان قانون و مقررات که در قانون اساسی می گوید. در بخشی دیگر از این مصاحبه دومینیک راب از اظهارنظر درباره تبرئه دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا در استیضاح سنای آمریکا خودداری کرد. اگر موافق تداوم آن هستند، باب گفتوگو با طرفهای مقابل را باز کنند و هرچه زودتر در مسیر توافق قرار بگیرند. مجری: امیدوارم این نگاه تعمیم پیدا کندو همه کسانیکه ایرانی هستند، در هر جایی از دنیا، فیلم بسازند، بیایند داخل ایران بسازند، مشترک بسازند و همه حول یک محور حرکت کنند.