آموزش OOP و PDO در PHP به صورت رایگان

این کلاس به شما قابلیت ایجاد دفترچه تلفنهای مختلف، اضافه کردن کاربران و ویرایش هر کدام از دفترچهها را میدهد که برای مشاهده مستندات و نمونه کدهای php آن میتوانید قسمت وبسرویس دریافت را بخوانید. اگر شما هم مانند خیلی از افراد دیگر این سوال در ذهن شما ایجاد شده که باید چه کنم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا به شما امکان نوشتن کدهای PHP در وردپرس را بیاموزیم. در کنار نسخه ۵ پی اچ پی یک نسخه اصلی دیگر در حال توسعه است. را پیاده کردید، دوباره نیاز به پیدا سازی آن نداشته باشید و در سایت های مختلف فقط یک سری ویژگی های خاص به آن اضافه کنید و پوسته ای متفاوت برای آن طراحی کنید.

در کلاس ارسال متدهای مختلفی برای ارسال پیامک با توجه به نیاز کاربران قرار داده شده است. همچنین توسعه و طراحی ابزار جدیدی به نام کنسول ملیپیامک بخشی از فعالیتهاییست که باعث میشود هر زمان یک توسعهدهنده نیاز به ارسال پیامک داشته باشد، بتواند این امکان را با کمترین پیچیدگی به پروژهاش اضافه کند.

همچنین بیشتر خدمات این سیستم رایگان بوده و متنباز بودن آن باعث گسترش روزافزون آن به دست برنامهنویسان سراسر دنیا شده است. کد باز بودن به آن معناست که جامعه کاربری بزرگی به صورت رایگان برای توسعه PHP تلاش می نمایند و هر یک از اعضای این جامعه کاربری از امکانات به وجود آمده برای پیاده سازی وب سایت خود استفاده می نماید. این دوره کاملا رایگان هست و شما می تونید در همین صفحه ویدیو ها رو مشاهده کنید. اختصاص نقشها و سطوح مختلف دسترسی در سی ام اس این امکان را برای شما به وجود میآورد که گردش کاری مورد نیاز برای ایجاد، تأیید و انتشار محتواها را ایجاد کنید.

از دلایل محبوبیت این زبان برنامه نویسی وب باید به قابلیت بالا برای استفاده در سمت سرور(server side)، سازگاری با پایگاه دادههای مختلف، امکان استفاده در سیستمهای مدیریت محتوای متنباز (open source) قدرتمندی همچون whmcs و وردپرس در کنار سادگی در syntax و کمهزینه بودن آن اشاره کرد. حال آنکه وب سایت دینامیک از طریق زبان های برنامه نویسی سمت سرور با دیتابیس در ارتباط می باشد و اطلاعات لازم در در دیتابیس ذخیره و از دیتابیس جمع آوری می نماید. لیست کامل به همراه مستندات و نمونه کدها در صفحه وبسرویس ملی پیامک قرار دارد، تا بهراحتی تنها با کپی کردن نمونه کد موردنظر (کدهای procedural و یا استفاده از github) و قرار دادن آن در پروژه خود اقدام به ارسال پیامک کنید.

علاوهبر این قابلیت ارسال تیکت مستقیم برای هر خطا از بخش گزارشگیری ایجاد شده تا بعد از هر خطا پیگیری آن انجام شود. اگرچه قیمت برخی از این برنامهها بسیار زیاد است، اما مطمئنا میتوانید با توجه به بودجهی خودتان چیزی پیدا کنید. سومین امکان هم در رسال پیامک با php کنسول پیامک است که تابهحال امکان استفاده از آن فقط با استفاده از نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر بوده است، اما ملی پیامک برای ایجاد امنیت و همچنین آسانسازی استفاده از API اقدام به ایجاد بخشی خاص و مجزا از پنل کاربری خود بنام کنسول ملی پیامک کرده است.

این کلاس برای استفادۀ کاربران و برنامهنویسان و دسترسی به لیست جامعی از پیامهای دریافتی روی پنل کاربری، جزئیات پیامها، تفکیک پیامکهای ارسالی و دریافتی بر اساس بازههای زمانی متفاوت و حذف پیامهای ارسالی و دریافتی استفاده میشود. شما هم میتوانید مانند سامانه ملی پیامک با تهیه پنل نمایندگی اقدام به فروش پنل و جذب مشتری کنید. شبه کد یک روش غیر رسمی برای توصیف برنامه شما است و از هیچ نحو زبان برنامه نویسی پیروی نمی کند. نکته قابل توجه این است که با انتقال پروژه های ساخته شده در آلیس ، به یک IDE مخصوص جاوا مانند نتبینز ، می توان آن ها را به کدهایی استاندارد جهت ساخت نرم افزارهای تحت وب و یا نرم افزارهای دسکتاپ تبدیل نمود.

سیستم مدیریت محتوا ( CMS ) نرم افزاری است که می تواند برای مدیریت ایجاد و اصلاح محتوای دیجیتالی مورد استفاده قرار گیرد. 2. (REST (Representational state transfer : معماری نرم افزاری برای تعریف قوانین و محدودیتها در استفاده از وبسرویس است و سرویسی که تحت این معماری ارائه میشود، RESTfull نام دارد. لاراول انتخاب مناسبی برای ساخت و پیاده سازی وب سایت ها و توسعه وب به حساب میاد و در پیاده سازی Api قدرت مند عمل میکنه و تیم توسعه دهنده اصلی لاراول با آپدیت های مداوم با ارائه آخرین تکنولوژِی های وب تلاش می کنند تا روز به روز به قدرت این فریمورک محبوب اضافه کنند.