آموزش جامع بازاریابی دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ مرزبندی مشخصی ندارد که لیستی از ابزارها و وظایف را برای آن تعریف کنیم اما براساس تجربه و کارهای متداول میدانیم بیشتر چه کارهایی زیر عنوان دیجیتال مارکتینگ قرار میگیرند. با رشد چشمگیر شبکههای اجتماعی و استفاده روزانه بسیاری از افراد عادی و حتی متخصصین از این شبکهها لزوم تبلیغات و بازاریابی در این بستر روز به روز بیشتر میشود. حتی فروشندگان سنتی نیز می توانند از مزایای بازاریابی دیجیتالی استفاده کنند مثلاً در یک شبکه اجتماعی کالای خود را معرفی کنند یا از یک مدیر سایت بخواهند تا کالای آن ها را در سایت خود معرفی نماید یا حتی از طریق فرستادن ایمیل به افراد مختلف طیف گسترده ای از مشتریان را به سوی خود جلب نمایند پس بدین ترتیب احتیاجی نیست که حتماً دارای یک وب سایت مستقل باشید تا بتوانید از مزایای بازاریابی دیجیتالی استفاده کنید.

مطالعه و مقایسه­ ی دیدگاه­ های مطرح شده در این حوزه، شناسایی وجوه افتراق و اشتراک آن­ها و همین طور نوع نگاهِ آن­ها به مقوله اخبار جعلی در کنار تطبیق، ترکیب و تفسیرنتایج، می تواند ما را به سوی اتخاذ یک رویکرد واقع بینانه برای مواجهه با اخبار جعلی و درک چیستی و چرایی بروزِ رو به گسترشِ آن در عصر ارتباطات نوین جهانی رهنمون شود. با توجه به اهداف استراتژی بازاریابی آن ها، بازاریابان می توانند یک کمپین بزرگتر را از طریق کانال های رایگان یا پرداختی که در اختیار دارند حمایت کنند.

در رابطه با بازاریابی ایمیلی پیشتر صحبت کردیم اما در ادامه، نکاتی را برای دیجیتال مارکتینگ موفق در حوزه ایمیل بررسی بیان میکنیم. باوجودی که در واقع با مخاطب یکسانی در کانالهای متفاوت صحبت میکنید اما مخاطب برخورد متفاوتی با هر کانال دارد. کاربرانی که میخواهند از تمام سرویسهای فینیکس استفاده کنند، احراز هویت میشوند. این احراز هویت براساس قوانین داخلی و بینالمللی یک اصل اساسی در تامین امنیت معاملهها به شمار میرود.

مراحل احراز هویت در فینیکس از بزرگترین و امنترین صرافیهای بینالمللی الگوبرداری شده است. Cryptovest فهرستی از شرکت ها، افراد و رویدادها در صنعت دفتر کل توزیع شده را نیز ارائه میدهد. بوده و امکان خریدی مطمئن را برای محصولات و لوازم جانبی مربوط فراهم می آورد.شایان ذکر است علاوه بر عرضه ی محصولات مذکور، لوازم جانبی هر شاخه نیز قابل تهیه و خرید است. حتی اگر یک استراتژیست تمام وقت در مورد سئو سایت خود ندارید، باز هم میتوانید تحقیقات مربوط به کلمات کلیدی را انجام دهید. گوایدو بواییلر، مدیرعامل پلتفرم بانکی Seba در سوئیس، روز چهارشنبه در یک کنفرانس مربوط به ارزهای دیجیتال که توسط شبکه سیانبیسی برگزار شد، نظر این بانک دربارهی پیشبینی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد.

فینیکس کلید خصوصی کیف پول کاربران خود را به صورت آفلاین نگهداری و امنیت دارایی آنها را تضمین میکند. بله، صرافیها برای هر حساب کاربری یک کیف پول هم اختصاص میدهند اما توصیهی اکید میشود که داراییهای خود را به هیچ عنوان در صرافی نگهداری نکنید. این دو بازار به معاملهکنندهها این امکان را میدهد تا با تبدیل سرمایهی خود از ریال به تتر (دلار) از نوسانهای بازار دلار در امان باشند.

بازار ریالی برای کاربرانی که میخواهند معاملههای سریع انجام دهند یا تمایلی به تبدیل سرمایهی خود ندارند مناسب است. صرافی ارز دیجیتال فینیکس دو بازار ریالی و تتر (دلار) در اختیار کاربران خود قرار میدهد. ارزهای دیجیتال قابل معامله در فینیکس در حال افزایش است در حال حاضر ما از یازده ارز رمزپایه در بازار خود پشتیبانی میکنیم که در آینده افزایش خواهند یافت و در حال حاضر امکان خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید تتر و سایر رمز ارزهای محبوب در فینیکس میسر است. این کارمزدها براساس جدول ارائه شده در صفحهی کارمزد معاملات ارزهای دیجیتال قابل مشاهده است.

افزایش قیمت دلار همچنین باعث میشود سرمایهی کاربران در بازارهای بینالمللی در سطح قابل قبول باقی بماند. این منبع خبری تنها به انتشار اخبار بسنده نکرده و بخشهایی نظیر تحلیل، قیمت لحظهای و پیشبینی آینده ارزها را در خود جا داده است. بدلیل شرایط انحصاری موبوتل به عنوان یک وارد کننده محصولات دیجیتال، این فرصت خوبی برای همکاران است تا محصولات با کیفیت خارجی در زمینه موبایل و لوازم جانبی را به بهترین قیمت تهیه کنند و در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهند. فینیکس فقط بهعنوان واسطه میان کاربران عمل میکند و حفظ ارزش و یا بازپرداخت ارز دیجیتال را تضمین نمیکند.