آقای ماسک شخصیتی خیال پرداز دارد

“ساتوشی ناکوموتو” نام مستعار خالق بیت کوین است و از آنجایی که ایلان ماسک در طی مدتی هم باعث ریزش و هم موجب روند صعودی این ارز شد، افرادی بر این باور هستند که مدار این بازار توسط ایلان ماسک مدیریت می شود. اخیرا هم بازار کریپتوکارنسی روند رو به رشد پیدا کرد، اما توئیت ایلان ماسک روند بازار را دوباره منفی کرد. من تقریباً مطمئن هستم که اکثر رانندگان انسانی به طور مرتب تابلوهای ایست را میچرخانند، اما این عمل از نظر فنی غیرقانونی است و همچنین بالقوه خطرناک است. اینکه آیا خودروهای با رانندگی خودران باید طوری برنامه ریزی شوند که مانورهای غیرقانونی و خطرناک را انجام دهند، اما معمولاً توسط رانندگان انسانی انجام می شود، موضوعی پیچیده است که جای بحث جدی دارد.

  • وارن بافت (Warren Buffett)
  • ثروت: ۱۰۴ میلیارد دلار
  • متولد: ۱۲ ژانویه ۱۹۶۴
  • ایلان ماسک (Elon Musk)
  • ارزش خالص ۴۹٫۳ میلیارد دلار (مارس ۲۰۱۹)
  • ثروت: ۶۰ میلیارد دلار

همانطور که میدانیم، مردم مجبور نیستند خودروی ارزان تری بخرند، زیرا تاکسی های خودران زیادی وجود خواهند داشت که خدمات حمل و نقل مقرون به صرفه را ارائه میکنند. ایلان ماسک اضافه کرد که این سوال اشتباه است، زیرا مهمترین چیز این است که “چه زمانی” خودرو کاملاً خودران خواهد بود. با عضویت در ما، آخرین اخبار، ویژگیها، موارد TTAC و هر چیز دیگری را که به حقیقت در مورد خودروها میرسد، دریافت کنید. شما انتظار آینده ای را دارید که در آن همه چیز بهتر شده باشد.

با این حال باید نظاره کرد که در آینده چه چیزی در انتظار بازار ارزهای دیجیتال است و آیا افراد مشهور دیگری در این ماجرا دخالتی دارند یا خیر. این شرکت در حال حاضر غرق در پروژه های دیگر است. به گذشته بروید و یک نوجوان که در دههٔ ۸۰ میلادی در آفریقای جنوبی با حکومتی نژادپرست زندگی میکند را تصور کنید، به بانکداری اینترنتی قد میدهد درحالیکه هنوز اینترنت در ابتدای راهش است؟ ایلان ماسک با ارائه ی طرح اولیه موتورهای سری A سرمایه و بودجه این شرکت را به 705 میلیون دلار افزایش داد.

تسلا با دخالت در سازماندهی اتحادیههای کارگری مشروع، قوانین کار را زیر پا گذاشته است و به همین دلیل “آمیتا بامن تریسی” قاضی دادگاه اداری کالیفرنیا حکم به محکومیت تسلا و ایلان ماسک مدیر عامل این شرکت داد. او بارها به حمایت و یا مخالفت با بعضی از ارزها پرداخته است و سر و صدای زیادی را به پا کرده است. ایلان ماسک را میتوان یکی از طرفداران پر و پا قرص داستانهای X-Men دانست. این خودروساز کوچک جهان را تکان داد. چیزی که واقعاً دندههای من را در مورد کل این فلپ ثابت کرد این نبود که تسلا به ماشینها اجازه توقف داد. ایلان ماسک بنیانگذار و مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا و شرکت فضایی اسپیس ایکس از جدایی نصفه نیمه خود و گرایمز خبر داد. در فوریه سال بعد، ماسک اعلام کرد که این شرکت سرانجام مدل 3 استاندارد خود را ارائه میدهد.

این تصمیم تنظیم کننده ها را عصبانی کرد. او همچنین برای راه اندازی خط تولید بصورت رسمی، نزدیک به 5 سال سختی های فراوانی را تحمل کرد. وی در سال ۲۰۱۳ در مورد بچه هایش گفت:” چیزی که من فهمیده ام این است که می توانم هم در کنار آن ها باشم و هم از طریق ایمیل کارهایم را انجام دهم. هم مدیرعامل مجموعه ای از شرکت های دانش بنیان و سودده است و هم در خرید و فروش رمزارزها فعالیت می کند.

وی با اشاره به اینکه تسلا تنها ۱۰ درصد بیتکوین در اختیار خود را با هدف اثبات نقدشوندگی این رمزارز به فروش رسانده، از پذیرش مجدد استفاده از بیتکوین در تراکنش های تسلا در صورت استفاده از انرژی های پاک برای استخراج آن خبر داده است. قبل از فروش این شرکت، ایلان ماسک ۱۱ درصد سهام Paypal را در اختیار داشت. بطوری که شرکت Zip2 را به ارزش 307 میلیون دلار و 34 میلیون دلار سهام خرید.

در دنیای ورزش، مدیری وجود دارد که یک شرکت رسانهای ورزشی به نام یک قطعه مبلمان رستوران را اداره میکند و پیروان وفادار خود را به سمت هر کسی که به او یا شرکتش حمله میکند تبدیل میکند. در اینجا یک فکر برای ایلان وجود دارد – به جای اینکه کسی را به خاطر نوشتن در مورد فراخوان سرزنش کنید (با این وجود، در یک خبر مبتنی بر واقعیت، نه یک قطعه نظر)، چطور میتوانید انگشت را به سمت شرکت خود بگیرید؟ اگر فکر میکنید ماشینهای دارای FSD باید اجازه برنامهریزی برای توقفها را داشته باشند، آن را با NHTSA یا هر آژانس دیگری درگیر کنید. 45هفتم رئیس جمهور این ایالات متحده در این کار استاد است، اما او تنها کسی نیست که در چشمان عمومی این کار را انجام می دهد.